Главная » Чтиво

Основні критерії вибору металлочерепиці


Поделиться в соц. сетях

7 мая 2015 Нет комментариев

МеталлочерепицаЩоб дахове покриття було надійним і довговічним, не втрачало привабливий зовнішній вигляд, необхідно знати, як вибрати металочерепицю з великої розмаїтості виробників. Для цього потрібно звернути увагу на ключові характеристики матеріалу та пошукати додаткові відомості за запитом «металочерепиця купити Чернівці».

Даний листовий покрівельний матеріал виготовляється з оцинкованої сталі з двостороннім захисно-декоративним полімерним покриттям. Профіль листа імітує натуральну черепицю, що надає покрівлі особливо привабливий вигляд. Металочерепиця може монтуватися на поверхнях і конструкціях будь-якого типу, в тому числі використовуватися для облаштування покрівель складної форми. Але існує й обмеження застосування — укол нахилу ската повинен становити більше 14 °.

Розглядаючи, яку краще вибрати металочерепицю, слід враховувати, що цей матеріал з успіхом застосовується практично у всіх існуючих кліматичних зонах. Сьогодні металочерепиця використовується в якості покрівельного покриття:

  • приватних будинків;
  • громадських багатоповерхових будівель;
  • торговельних об’єктів;
  • промислових будівель.

Металочерепиця може використовуватися при ремонті старих покрівель і укладатися поверх наявного покриття з плоского заліза, рулонних матеріалів, бітумної черепиці.

В якості вихідного матеріалу використовується гарячеоцинкований лист, забезпечений двостороннім багатошаровим покриттям. Міцність матеріалу залежить від товщини сталевого листа, оцинковка захищає від корозії, причому цинк забезпечує катодний захист поверхонь пошкоджень і зрізів. Полімерне покриття дає можливість металочерепиці витримувати кліматичні навантаження в діапазоні від -50 ° С до +120 ° С.

Один квадратний метр металочерепиці має вагу близько 5 кг. Завдяки невеликій вазі матеріалу здешевлюється вартість зведення покрівельної системи, витрати на доставку та монтаж. Термін служби покрівельного покриття з цього матеріалу може досягати 50 років за умови його високої якості і правильного монтажу. Архітектурна виразність, різноманіття колірних рішень, екологічна безпека та приваблива вартість роблять металлочерепичну покрівлю популярним рішенням у будівництві.

Сьогодні на ринку, металочерепиця Чернівці пропонують велику кількість пропозицій від значної кількості зарубіжних і вітчизняних виробників. Безумовно, від великих відомих компаній можна очікувати більш високої якості і дотримання існуючих міжнародних стандартів. При цьому невеликі місцеві виробники пропонують більш вигідні ціни на свою продукцію.

Вирішуючи питання, яку металочерепицю вибрати, щоб заощадити і при цьому придбати матеріал пристойної якості, слід звернути увагу на такі параметри, як:

  • товщина листової сталі;
  • товщина цинкового шару;
  • параметри і вид захисно-декоративного покриття;
  • профілюючий обладнання.
  • дах будинку з металочерепиці

Але в першу чергу варто оцінити гарантії виробника. Максимальний гарантійний термін становить 15 років і поширюється на металеву черепицю з полімерним покриттям на основі поліуретану (пурал). Якщо покриття виконано з поліестеру, то максимальний термін гарантії на металлочерепичной покрівлі не перевищує 10 років.

 

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.