Главная » Новости

В Северодонецке задержали боевика из Лисичанска


Поделиться в соц. сетях

3 июня 2015 6 комментариев

Милиция Лисичанска2 июня на одном из блокпостов города Северодонецка, который расположен возле поселка Щедрищево сотрудники государственной автоинспекции задержали жителя Лисичанска. Об этом сообщает пресс-служба ГУМВД Украины Луганской области.

Правоохранителями установлено, что задержанный 26-летний житель города принимал активное участие в незаконном вооруженном формировании «ЛНР». Данный факт зарегистрирован. Проводится проверка.

Новости наших партнеров :


6 комментариев »

 • stas пишет:

  Вата. гнилые, убогие существа — ответите за все. Начнем:

  1. науменко виктория владимеровна — ватное существо, которое проводило пропаганду рюського мира среди учеников 8 школы. До сих пор ЭТО «существо» не понесло наказания. Дело времени, поможем….

 • Патриот пишет:

  Було б дивно, якби викладач російської мови та літератури мав інші погляди. Вони як ніхто інший знають яка мова є «найбільшою і наймогутнішою».

 • Патриот пишет:

  Скажіть, а що там з декомунізацією? Леніни так і будуть стояти на радість ваті?

 • местный пишет:

  У вiдподь патрiоту може досить займатися хернею цi не маэ бiльш важливих питань у мiськоi громади,стоiть той ленiн ну I фуй с ним нэхай стоiть,кому вiн заважаэ?

 • Патриот пишет:

  місцевий, ви теж боїтеся гніву мільйонів розлючених лисичан? А ви знаєте, що існує прикмета, там де немає Ленінів там немає вузькооких, до зубів озброєних шахтарів та іншої нечисті? І ще невелике питання. Чому ватники, захоплюючи українські міста, насамперед знищували українську символіку? Їм більше нічим було зайнятися? Не було нічого важливішого? Або їм можна все, Путін пробачить?

 • Патриот пишет:

  У вати, в тому числі і у лисичанської, новий тренд, або мулька по їхньому. Виявляється тепер Україною управляють «чернозадиє». Запитують, мол що, немає гідних українців, що іноземців запрошуємо? Запитую у відповідь, а що, не було гідної людини без судимостей, коли ви зека в президенти вибирали? Спочатку мовчать, потім матом лаються.