Главная » Чтиво

Основні поради для ефективного засвоєння іноземної мови


Поделиться в соц. сетях

14 августа 2015 Нет комментариев

иностранный языкЧи стикалися ви з проблемою засвоєння іноземної мови? Майже всі дадуть відповідь – так. Давайте будемо виясняти чому так відбувається.

Промоделюємо ситуацію, в якій опиняється переважна більшість учнів або просто бажаючих вивчити, наприклад, англійську мову. По перше, у людини вдома повинна бути книга з назвою підручник англійська мова, по якій вона будете вивчати мову. Людина бере його до рук, починає читати і намагається засвоїти матеріал. Але різко приходить втома і небажання продовжувати вивчення. Чому так відбувається? Тому що не потрібно сприймати мову, яку вивчаєте, як засіб. Вам повинен бути цікавий сам текст, те про що в ньому йдеться. Цей факт в підручниках іноземної мови дуже важливий, наприклад навчально методичний комплекс  автора Карпюк, де досить цікаво викладено навчальну програму. Отже, це перше правило, при виборі належного підручника.

Якщо підручник німецька мова для вас, здається простим, ви піймали себе на думці, що непогано читаєте і розумієте текст, то ще зарано радіти. Спробуйте включити радіо, в якому хвилі німецького радіо,  або поспілкуйтесь з корінним німцем І ви помітите, що не розумієте про що йде мова по радіо та про що говорить носій мови. Ви будете достатньо здивовані. Це пояснюється тим, що читаючи постійно тексти, ви будете вміти їх читати. Будете вміти писати – зрозумієте і письмо. Якщо будете спілкуватися з німцем – будете розуміти розмовну мову. Все дуже просто — більше практики. Ось вам і друга порада.

Важливим елементом у ефективному вивченні іноземної мови є також розуміння того, що мова не складається з окремих слів.

Якби це було так, то вивчення самих слів не вимагало би так багато зусиль. Потрібно запам’ятати, що мова складається зі словесних оборотів, словосполучень, фраз, але ніяк не з окремих букв чи слів. Вивчивши весь іноземний словник, ви не знатимете мови. І навіть виконавши всі завдання з підручника, вивчивши всі діалоги і словосполучення – ви мову ще не засвоїли. Це лише основа, на яку ви будете опиратися в живому спілкуванні з іноземцями на повсякденні життєві теми.

Одним із головних правил, які ви повинні знати для подолання свого шляху до іноземної мови – це швидкість вивчення і опанування матеріалу. Це не те задоволення, яке потрібно розтягувати. В даному випадку час грає проти вас. Якщо буде 100 занять, але з великим інтервалом, то ефективність їх дорівнює нулю. Потрібно все і зразу опанувати. І все, іноземна мова в вашому розпорядженні.


Читайте так же :

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.