Главная » Чтиво

Продаж авто акумуляторів у Києві від aet.ua


Поделиться в соц. сетях

11 сентября 2015 Нет комментариев

автомобильный аккумуляторАкумулятор — це одна з основних частин автомобіля, яка відповідає за його енергію та потенціал. Хороший акумулятор повинен відповідати таким критеріям як: потужність, надійність і тривалий термін експлуатації.

Акумулятори автомобільні в Україні представлені великою кількістю виробників, типів і моделей, і такий же широкий асортимент пропонується в нашому магазині aet.ua.

Аккумулятор — це одна з основних частин автомобіля, яка відповідає за його енергію та потенціал. Хороший акумулятор повинен відповідати таким критеріям як: потужність, надійність і тривалий термін експлуатації. Акумулятори автомобільні в Україні представлені великою кількістю виробників, типів і моделей, і такий же широкий асортимент пропонується в нашому магазині АвтоЄвроТрейд.

Для того щоб акумулятор відповідав вашим очікуванням, необхідно правильно обрати який тип потрібен саме вам.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ АКУМУЛЯТОРІВ

Акумулятори поділяються на: не обслуговуються і малообслуговуваних. Вони різні і за зовнішнім виглядом і за можливостями. Необслуговувані акумулятори коштують дорожче, але вони не вимагають обслуговування протягом усього терміну використання.

Розмір і температурний режим роботи — це наступні параметри, які мають значення при виборі. Але якщо розмір необхідного вам пристрою безпосередньо залежить від марки автомобіля, то температура роботи вже визначається за умовами експлуатації транспортного засобу. Визначити в якому діапазоні працює той чи інший акумулятор можна поглянувши на його корпус або у нас на сайті http://aet.ua.

Наступною важливою характеристикою для акумулятора є його електрична ємність. Яка ємність акумулятора потрібна саме для вашого автомобіля — зазначено в його інструкції. Ми пропонуємо автомобільні акумулятори в Україні різної ємності, якого розміру і температурного спектра.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

В даний час, при виборі акумулятора слід звертати увагу на виробника. Наскільки якісний акумулятор, як довго він буде служити, і наскільки він відповідає заявленим параметрам, безпосередньо залежить від заводу виробника. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, і гарантуємо великий вибір.

Обираючи автомобільні акумулятори в Україні, заходьте на сайт www.aet.ua, саме тут ви знайдете доступний каталог АКБ і робочий підбір аакмулятора по марці автомобіля. Ми пропонуємо хорошу якість, підтверджене гарантією, за демократичними цінами. А своєчасна доставка в будь-який регіон країни — це дуже зручно.

Наш офіс знаходиться в Деснянському районі (Троєщина) на вулиці Польова 3а, саме тут ви зможете отримати доступну консультацію і встановити АКБ на свою машину. Процес монтажу занимат абсолютно небагато часу. Чекаємо ваших дзвінків.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.