Главная » Чтиво

Робота для молоді в Європі: особливості працевлаштування


Поделиться в соц. сетях

19 ноября 2015 Нет комментариев

Робота для молоді в Європі: особливості працевлаштуванняЧерез скорочення кадрів на підприємствах та організаціях і зменшення кількості вакансій всередині України наші громадяни шукають роботу за кордоном. За останній рік число бажаючих працевлаштуватися в інших країнах зросло на 20%. Серед трудових мігрантів чималу частку складає молодь.

 Типи молодих мігрантів

Як показує практика, українська молодь менш прив’язана до домівки і охоче їде на роботу у будь-яку країну світу. Іноземним роботодавцям таке становище досить вигідне. Адже молодь працює більш продуктивно і ефективно та в більшості випадків невибаглива.

Усіх заробітчан молодого віку умовно можна поділити на три групи. В першу входять студенти, які бажають заробити гроші у вільний від навчання час. До другої групи можна віднести випускників вузів, які лише отримали дипломи, але не можуть працевлаштуватися в Україні. Такі молоді спеціалісти нерідко обирають роботу в інших країнах. Ця категорія заробітчан має великі шанси знайти за кордоном хорошу роботу і залишитися там жити. Навіть якщо іноземні компанії не визнають українські дипломи, наші випускники мають можливість пройти професійну перепідготовку, по завершенню якої можуть претендувати на офіційне працевлаштування.

Третю групу молодих мігрантів складають люди, які вже створили власну сім’ю і шукають тимчасового заробітку за кордоном, щоб час від часу приїжджати додому. Такі хлопці і дівчата найчастіше обирають сезонні роботи.

 Куди їде наша молодь

За даними кадрових агентств, українські юнаки і дівчата найчастіше шукають підробітки в сусідніх державах. По цій причині найпопулярнішою на сьогоднішній день являється робота в Польщі. У вільний від навчання час багато хлопців і дівчат вирушають на збір урожаю та на інші сільськогосподарські роботи. Хто не може знайти постійного місця праці в Україні, вирушають до Польщі на заводи і фабрики. Серед юнаків популярними є вакансії різноробочих на різних підприємства. Також наші хлопці охоче працюють за кордоном водіями.

Багатьох студентів приваблює робота в літній період у Великобританії. В цій країні розроблено ряд сільськогосподарських програм (Concordia, HOPS, Міжнародний фермерський табір Friday Bridge), учасники яких займаються збором урожаю. Нашим студентам така робота в Англії дає змогу подивитися країну і заробити непогані гроші.

Молоді спеціалісти затребуваних професій намагаються отримати блакитну карту. Так, офіційна робота в Німеччині, Англії, Франції та в багатьох інших країнах Європи надається лише хорошим фахівцям, які мають достатній рівень професійного досвіду та знань.

 

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.