Главная » Чтиво

Яке вибрати паливо для твердопаливного котла


Поделиться в соц. сетях

18 марта 2016 Нет комментариев

КотелЯкщо ви встановили в своєму будинку твердопаливний котел, який може працювати на різних видах палива, то у вас напевно виникло закономірне питання: а чим же краще топити котел?

Сьогодні, найпоширенішими видами палива для твердопаливних котлів, є дрова, буре вугілля, кокс, антрацит, паливні брикети та паливні пелети (гранули). Варто відзначити, що всі ці види палива, мають один дуже важливий параметр, за яким вони і відрізняються — калорійність. Саме від цього параметра залежить ефективність роботи твердопаливного котла. При цьому дуже важливо враховувати, що якщо ви купуєте твердопаливний котел і вибираєте менш калорійне паливо, то ви будете втрачати до 30% потужності котла.

До речі, перш ніж купити котел ви повинні, в першу чергу визначитися з видом палива, яке ви будете використовувати. Це пов’язано з тим, що виробники твердопаливних котлів, адаптують різні моделі пристроїв під різні види палива, і якщо, наприклад, котел призначений для роботи під дрова, то застосування вугілля, зробить його роботу менш ефективною.

Якщо виробник котла рекомендує топити його бурим вугіллям, то потрібно використовувати його в якості основного виду палива, а дрібнозернисті фракції додавати на верхній розпечений шар і невеликими порціями.

Що стосується паливних брикетів, то вони можуть бути торф’яні, солом’яні та деревні. При цьому краще вибирати брикети, які виготовляються шляхом пресування під великим тиском.

Дрова, на сьогодні є найпоширенішим і доступним видом палива. Але при цьому експерти впевнені, що витрата дров у твердопаливному котлі буде мінімальною тільки в тому випадку, якщо дрова будуть ідеально сухими. Крім того, використання сухих дров дозволяє домогтися максимальної ефективності роботи котла, і плюс до всього дозволяє істотно продовжити термін його служби.

Головний критерій, за яким варто вибирати паливо для котла, це, те місце де розташований ваш будинок. Наприклад, якщо будинок розташований в лісовій місцевості, тоді, звичайно ж, ідеальним варіантом будуть дрова. Якщо ж будинок розташований в степовій місцевості поблизу вугледобувних підприємств, тоді логічним рішенням буде вибрати вугілля. Якщо ж ви живете в районі, в якому доступні різні види палива, то в цьому випадку, експерти рекомендують вибирати те паливо, яке буде найкалорійнішим. Адже так ви забезпечите максимальну тепловіддачу і знизите витрати на опалення.

До речі, якщо ви задумалися про встановлення автономної опалювальної системи у своєму будинку, то ми вам настійно рекомендуємо звернувся за допомогою до фахівців компанії
http://t-teplo.com.ua. Адже купуючи у цій компанії твердопаливні котли у Львові ціна їх буде більше ніж справедлива. До того ж професійні консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.