Главная » Чтиво

Пейнтбол: 5 важливих порад для початківців


Поделиться в соц. сетях

25 мая 2016 Нет комментариев

ПейнтболПерша гра в пейнтбол, дарує новачкам неймовірні емоції, про яких вони навряд чи коли-небудь зможуть забути. Але починаючі гравці можуть опинитися в невигідному становищі, коли їм доведеться зіткнутися на полі битви з тими, кому вже доводилося грати в пейнтбол раніше. Для того щоб вирівняти баланс сил на ігровому полі, важливо, щоб ви прочитали список з 5 випробуваних і перевірених порад від експертів компанії BnB, котрі дозволять вам битися на рівні досвідчених гравців.

1 . Не бійтеся влучань

Якщо, на приклад, ви зважилися зіграти у захоплюючий пейнтбол у Львові від BnB, то ви повинні розуміти, що отримати удар від кульки, це не так страшно і боляче як ви могли очікувати. Так, удар від кульки це неприємно, так, він може навіть залишити невелику мітку на вашій шкірі, але повірте, що вже через мить ви забудете про цю прикрість і захочете знову повернутися до гри.

Деякі нові гравці настільки стурбовані ударом кульки, що всю свою першу гру вони проводять, ховаючись за деревом. Мало того, що це досить нудний спосіб провести свою першу гру у пейнтбол, так це ще не кращий спосіб уникнути влучень від гравців протилежної команди. А все тому, що досвідчені гравці будуть рухатися набагато швидше, стріляючи з набагато кращих позицій, тим самим поставивши вас у невигідне становище. Боріться зі страхом. Примусьте себе рухатися по ігровому полю, адже це всього лише фарба. До того ж у рухому ціль набагато складніше попасти.

Якщо ж ви дійсно боїтеся отримати удар, вдягніть додатковий захист. Легкі рукавички і кілька додаткових шарів одягу під вашим обмундируванням, суттєво зменшать больовий ефект від влучення кульки з фарбою.

2. У будь-якому місці ігрового поля, не знімайте вашу захисну маску

Важливість цього правила не можна недооцінювати. Забезпечуючи постійний захист обличчя, це найкраща гарантія того, що гра у пейнтбол буде безпечною та приємною, як це і повинно бути.

3. Не видавайте свою позицію, якщо це поставить вас в невигідне становище

При стрільбі, пейнтбольні маркери видають досить гучний звук, тому зробивши один постріл із затишного місця, не дивуйтеся, що у відповідь вам прилетить набагато більше кульок з фарбою.

Існує тільки три причини, для початку стрілянини:

  1. Ви можете побачити противника, і ви знаєте, що у вас є гарні шанси в нього влучити.
  2. Ви знаєте, що ваш противник знаходиться за укриттям, і якщо ви не хочете щоб він звідти вийшов, ви повинні поливати те місце шквалом кулькового «вогню», дозволяючи тим самим змінити позиції вашим союзникам.
  3. Ви бажаєте зробити тестовий постріл, щоб переконатися, що ваш маркер працює належним чином.

Не витрачайте набої, стріляючи у супротивників, які занадто далеко або перебувають за укриттям. Замість цього, намагайтеся вести себе тихо, поки ви не знайшли собі більш зручну позицію.

4. Не забувайте, що виявлення вашого опонента є важливою перевагою

У пейнтболі, гравець, який не бачить свого супротивника, не буде в нього стріляти (див. п.3)

Нові гравці, намагаючись себе не виявити, ховаються повністю, не бачачи при цьому своїх ворогів. Але це, насправді, небезпечна тактика, так як дозволяє вашим опонентам оточити вас, перш ніж у вас з’явиться шанс зустріти їх вогнем у відповідь.

Навіть якщо ви перебуваєте в укритті, ви повинні постійно контролювати поле бою, для того щоб розуміти де знаходяться ваші опоненти. Діяти треба швидко. В ідеалі, потрібно спробувати зробити це менш ніж за три секунди — одна секунда потрібна супротивнику, щоб помітити вас, ще секунда потрібна, щоб вони змогли прицілитися, і ще одна секунда буде потрібна їм, щоб з ніг до голови покрити вас фарбою.

5. Чим менше ціль, тим важче у неї влучити

Коли ви виглядаєте з укриття для швидкої оцінки ситуації, намагайтеся не виставляти великі ділянки тіла.

Постійно міняйте позиції за укриттям. Наприклад, якщо ви визирнули кілька разів з правого боку укриття, то ваші супротивники будуть тримати вас під постійним прицілом. Щоб їх обдурити, наступного разу, визирніть  через укриття вже з лівого боку. Змінюючи постійно позицію, вашим супротивникам буде важче у вас поцілити і вразити.

Скориставшись цими порадами, ви зможете згодом більш глибоко опанувати розуміння тактики. І якщо цей процес захопить вас з головою, то можливо, у майбутньому, ви зможете брати участь і у більш серйозних змаганнях, таких як кубок з пейнтболу, формат якого має на увазі участь більш досвідчених гравців.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.