Главная » Чтиво

Як обрати правильний подарунок для вашого начальника


Поделиться в соц. сетях

26 июня 2016 Нет комментариев

Як обрати правильний подарунок для вашого начальникаБагато співробітників напередодні дня народження начальника, починають нервово шукати для нього ідеальний подарунок. У той час як цей знак вдячності може виявитися ідеальним способом завдячити своєму керманичу, покупка неправильного подарунка, може привести до зовсім іншого результату. Зокрема, подарунок, який викликає неоднозначні емоції, може стати причиною появи напруженості і незручності в ваших стосунках. Тому, перш ніж піти в магазин і вибрати подарунок своєму керівникові, ви повинні будете ретельно все спланувати і продумати. Звичайно, найпростіше замовити доставку подарунків у Львів від Event-Cards, але нижче наведено список порад, які допоможуть вам будь-де  вибрати ідеальний подарунок для вашого роботодавця.

  1. Уникайте дарувати подарунки, які є занадто особистими. Багато експертів сходяться на думці, коли говорять, що ніколи не можна дарувати подарунки, які вступають в контакт зі шкірою. Ви можете запитати себе, що це означає. В основному це правило означає, що духи, одяг і прикраси, не підходять в якості подарунка. Ці предмети вважаються занадто особистими для робочої атмосфери, а значить, від них слід відмовитися.
  2. Витрачайте оптимальну кількість грошей. Якщо ви купите занадто дорогий подарунок, то це може бути сприйнято, як спосіб, таким чином, домогтися прихильності свого начальника. Якщо ж купити занадто дешевий подарунок, то це виглядає як недбале ставлення, як до обраного подарунка, так і до особистості, котрій він призначений. Правильно буде витратити на подарунок не менше 10$, але і не більше 25$.
  3. Уникайте дарувати алкоголь. У той час як одні начальники були б раді отримати в дар пляшку чудового вина, інші керівники можуть ставитися до алкоголю негативно. Якщо ви точно не знаєте, як ваш начальник ставитися до алкогольних напоїв, тоді від такого подарунка варто відмовитися.
  4. Подарункові карти є відмінним способом, висловити свою подяку. Давайте подивимося правді в очі; кожен хотів би отримати подарункову карту, яка дає можливість вибрати те, що потрібно саме вам.
  5. Груповий подарунок — відмінний спосіб купити значимий подарунок для вашого боса, об’єднавши для цього свої ресурси. Ця порада дозволить вам придбати більш значущий подарунок, причому відповідальність за отримані емоції ляже на весь колектив. Зберіть по 10$ або 20$ c кожного співробітника і призначте когось відповідальним за сам подарунок.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.