Главная » Чтиво

Оренда автобусу: досвід однієї поїздки


Поделиться в соц. сетях

28 июня 2016 Нет комментариев

Оренда автобусу: досвід однієї поїздки
Навряд чи можна зустріти людину, якій жодного разу в житті не було потрібно скористатися послугами автобусних перевезень. Проте знайти надійну фірму, що максимально якісно здійснює такі послуги, не так просто. Хочу поділитися своїм досвідом, який, сподіваюся, стане в нагоді для людей, які хочуть замовити оренду автобусу.

Мені, як вчительці початкових класів, неодноразово доводилося організовувати різноманітні екскурсії, проте доволі часто я стикалася з проблемою неякісних послуг перевізника. Бувало, що автобус заїжджав за учнями на півгодини пізніше. А інколи траплялося, що стан транспортного засобу був таким поганим, що я навіть не порадила би використовувати такий автобус на маршрутних рейсах.

Ситуація принципово змінилася, коли я дізналася про сервіс «Рейс», де можна не тільки замовити квитки, але я орендувати на деякий час автобус. На сайті http://reis.ua/rentreis я детально ознайомилася з особливостями оренди, після чого зателефонувала до представників фірми.

Перше ж враження від спілкування з менеджерами компанії було якнайкращим. Представники «Рейсу» детально мені пояснили, коли саме та за якими умовами я можу винайняти транспортний засіб. Окрім того, мені та представникам батьківського комітету запропонували на вибір автобуси з різною кількістю сидячих місць, а також із різним рівнем комфорту. Після того, як у вирішенні питання щодо автобусу ми всі дійшли згоди, ми домовилися про час та місце прибуття.

Зараз, коли екскурсія зі школярами успішно завершилася, я можу поділитися власними враженнями щодо перевізника. Я хочу порадити компанію «Рейс» усім, кому потрібна оренда автобусів. Мені здається, що це справді один із найкращих перевізників такого типу на території України.

Окрім бездоганного комфорту, компанія «Рейс» також потішила нас досить демократичними тарифами. Якщо порівнювати ціни із тарифами інших перевізників, то вигода стає очевидною.

Варто наголосити, що послуги «Рейсу» ідеально підійдуть не тільки для організації шкільних екскурсій, але й для різноманітних корпоративних поїздок, зустріч поважних делегатів та перевезення гостей у ресторан на весілля. При цьому ви зможете зекономити чималі гроші та одночасно отримати бездоганний рівень сервісу.

Зрештою, більше за слова скажуть самі послуги компанії «Рейс». Спробуйте цього перевізника — та станьте постійним клієнтом.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.