Главная » Чтиво

7 питань про вибір міжкімнатних дверей


Поделиться в соц. сетях

8 июля 2016 Нет комментариев

ДвериУ яких дверей підслуховувати марно? Яке полотно краще — «натуральне» або пластикове? Короткий гід по міжкімнатних дверей.

1. З чого складається міжкімнатні двері? Полотно, коробка, фурнітура (ручка, замок і петлі). Це мінімальний комплект. Якщо товщина двері ширше, ніж коробка, будуть потрібні добори — спеціальні планки з того ж матеріалу, що і коробка. Найчастіше необхідні і дверні лиштви, щоб закрити монтажну щілину між коробкою і стіною.

2. Від чого залежить звукоізоляція? Від матеріалу, конструкції і товщини двері. Перш ніж купити міжкімнатні двері, ви повинні знати, що кращу звукоізоляцію мають двері з масиву, потім йдуть скло і штучні матеріали. Чим товщі двері, тим краще звукоізоляція. Однак пустотіла коробка завжди буде краще пропускати звук, ніж заповнена. Притвор по периметру полотна або ущільнювач покращують звукоізоляцію, а фільончасті або скляні вставки — погіршують. Випускають і спеціальні звукопоглинальні моделі дверей, внутрішній простір яких заповнений ДСП або волокнистим матеріалом. Щілина між полотном і підлогою, якщо вона не перевищує 3 мм, практично не впливає на проходження звуку.

3. Чи витримає дерев’яні двері високу вологість? Звичайно витримає, якщо вона для цього пристосована. Двері, зроблені за новітніми технологіями, складаються з готових, що пройшли обробку (тонування, лакування) деталей, підігнаних один до одного за допомогою клею або різьбових з’єднань. Такі двері добре переносять коливання вологості і температури, але все ж в приміщенні повинна бути примусова вентиляція.

4. Які варіанти покриття? Штучне або натуральне. Сьогодні пластикові двері складно відрізнити від «натуральних». Щоб не ворожити, подивіться на кілька однакових полотен: якщо текстура і відтінки точно збігаються — перед вами штучне покриття. Від якості покриття залежить зносостійкість двері. Тому хороші пластикові двері, що імітують деревину, можуть бути дорожче, ніж дерев’яні. Найбільш міцними оздоблювальними матеріалами сьогодні вважаються кортекс на основі пропілену (зовні нагадує деревину) і CPL — ламінат безперервного пресування (Continuous Pressure Laminate): підкладка, декоративний папір і захисний шар, з’єднані під високим тиском. В Україні цей матеріал більш відомій як ламінатін.

6. Як вибрати якісні двері? Уважно оглянути полотно. Зверніть увагу на кромки по кутах полотна у виставкового зразка. Якщо обробка почала відходити, значить і у хатніх умовах двері довго не протягнуть. У деяких дверних полотен верхній і нижній торці не торці не оброблені. Це не повинно вас турбувати — на вологостійкість полотна це не впливає.

7. Як вибрати фурнітуру? Дивіться на стійкість покриття ручок, надійність замку і відповідність петель вазі полотна. Для дверей з притвором використовують циліндричні завіси, які вкручуються, а до звичайних полотен підійдуть карткові — роз’ємні або універсальні. Останні більш надійні.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.