Главная » Чтиво

Особливості інтер’єру в стилі кантрі


Поделиться в соц. сетях

24 августа 2016 Нет комментариев

Интерьер кантриСтиль «кантрі» зазвичай називають також і сільським стилем. Він характеризується романтичним інтер’єром, повним тепла і затишку, що знаходяться поза течією часу.

Дизайн в стилі кантрі

Даний стиль є відбиток культури країни. Натуральні матеріали, наявність природного тематики, використання старовинних меблів — ось головні подібності цих стилів, додаткова інформація про стиль кантрі на сайті www.privat-designe.com.ua.

Стіни

Для стін використовується світле дерево, також застосовуються і неяскраві шпалери з паперу. Дуже популярним є поєднання в інтер’єрі цегляної кладки з частково отштукатуреннимі стінами. Для європейського декору використовується ліпнина, неяскраві бордюри.

Стеля

Як правило, стеля являє собою нескладні форми. Використовуються або непокрашенном балки, або ж панелі з дерева. В Європі іноді зустрічається і шпаклівка.

Підлога

У цьому стилі використовується паркет з великим числом сучків. Вітається наявність колірних перепадів. Природно, дерево, з якого зроблені панелі паркету, повинен відповідати тій країні, стиль якої передається. Ясен, береза ​​і клен відмінно підійдуть для російського кантрі.

Меблі

Интерьер кантри

Меблі для цього стилю роблять виключно з натуральних сортів грубої деревини. Але незважаючи на це всі предмети меблів мають витонченої, витонченою формою. Плетені крісла, маленькі затишні дивани, — ось що часто можна знайти в інтер’єрі. Головне завдання стилю — це створення зручності і затишку. У західній різновиди стилю допускається використання шкіряних меблів.

Предмети декору

Предмети повинні робити акцент саме на сільську обстановку. Квіточки, горщики, банки, в’язанки, глиняний посуд — ці речі безсумнівно підходять для цієї мети. У вітальню часто вішають шкури і чучела різних хижих тварин.

Поради від професіоналів

1) Пам’ятайте, що для відтворення атмосфери цього інтер’єру не обов’язково проживати в будинку за містом. Важливіше бути поза модних тенденцій і прагне до чогось свого, до чогось оригінального.

2) В стилі кантрі особливо цінуються предмети меблів, зробленої своїми руками. Також інтер’єр прикрасять клаптеві ковдри, а також старовинні плетені килими.

3) малобюджетних — це головна риса стилю. Тут не місце дорогою антикварних меблів або вишуканих шкіряних диванів. Зазвичай інтер’єр стає справжньою обителлю тих речей, які зустрічалися раніше в міських квартирах.

4) Неяскрава багатобарвність — відмінна риса цього стилю. В інтер’єрі повинні переважати натуральні світлі відтінки.

5) Камін або російська піч, безумовно, тільки прикрасять інтер’єр. Однак не забудьте про натуральність і приберіть дорогий декор.

Історія терміна

Кантрі — це стиль, який з’явився в середині позаминулого століття. Він став для людей того часу деякою зупинкою буря на всіх парах прогресу. Кантрі дозволяє піти від сучасності і поринуть з головою в минуле.     Крім того, під словом «кантрі» також мають на увазі і різновид музики, яка зародилася у північноамериканських народів.

Джерело: http://www.privat-designe.com.ua


Читайте так же :

Новости наших партнеров :


Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будьте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар. Не знаете почему удалили ваш комментарий тогда читайте правила

Вы можете использовать эти тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>