Главная » Чтиво

Освіта за кордоном: де краще навчатись?


Поделиться в соц. сетях

1 сентября 2016 Нет комментариев

Доступное высшее образование за рубежомЯк стверджують експерти, якісна освіта за кордоном, це запорука успішного майбутнього будь-якого абітурієнта.  Дипломи, видані навчальними закладами Німеччини, Франції, Італії, Австрії, Голландії, Чехії та Польщі є не тільки запорукою успішного працевлаштування, але також можуть допомогти отримати дозвіл на постійне проживання в цих країнах. Тому з року в рік число студентів, які бажають пройти навчання в європейських країнах істотно збільшується. Для виїзду на навчання в Європу знадобиться віза, знання англійської або державної мови тієї країни, в якій буде проходити навчання, а також перелік документів для вступу, який визначає кожен вуз окремо.

Що ж стосується українських абітурієнтів, то за статистикою, вони в більшості випадків віддають перевагу навчальним закладам Польщі та Чехії. Серед основних переваг навчання в цих країнах, можна зазначити близьке географічне розташування, несуттєвий мовний бар’єр, який долається за короткий час, а також низька ціна оплати за навчання, в порівнянні з іншими країнами. Крім того, в державних ВУЗах цих країн, іноземні студенти можуть навчатися і зовсім безкоштовно.

Крім Чехії і Польщі, також користуються попитом і ВУЗи Німеччини. По-перше, через те, що навчання тут є престижним і дає можливість отримання самих твердих знань. Крім того, найстаріші навчальні заклади Німеччини, займають лідируючу позицію серед вузів Європи. Їх система освіти дозволяє студентам одночасно навчатися і підробляти на місцевих підприємствах з подальшим працевлаштуванням. По-друге, практично всі державні ВУЗи цієї країни, надають можливість безкоштовного навчання іноземним студентам.

Навчальні заклади Франція і Італія допоможуть придбати знання високого рівня в сфері дизайну та мистецтва, виноробства, косметології, парфумерії, юриспруденції та інших затребуваних спеціальностей, але на низьку вартість оплати тут розраховувати не варто. У цих країнах переважають приватні навчальні заклади. В яких оплату за освіту доведеться проводити самостійно, і вона складе в середньому від 7-до 10 тисяч євро на рік.

Найвищим стандартам якості освіти відповідають вузи в Нідерландах. Університети цієї країни мають найсучасніші методи і системи освіти, які розраховані на іноземних студентів. А дипломи отримані студентами після завершення освіти, цінуються у всіх країнах світу.

Поїздка на навчання за кордон — це реальний шанс стати успішним, і зробити своє життя яскравим та різноманітним.


Читайте так же :

Новости наших партнеров :


Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будьте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар. Не знаете почему удалили ваш комментарий тогда читайте правила

Вы можете использовать эти тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>