Главная » Чтиво

Що означає ікона Покров Пресвятої Богородиці


Поделиться в соц. сетях

21 октября 2016 Нет комментариев

Покров

Покров Пресвятої Богородиці – велике православне свято, яке бере свій початок в далекому Х столітті. Народна легенда розповідає, коли Константинополь був оточений мусульманами, жителі молилися вищим силам про вигнання ворогів. В одному з їхніх храмів (Влахернському) просили у Бога миру блаженний Андрій і його учень Єпіфаній. Саме вони, піднявши свій погляд до неба, побачили що йде Богоматір з іншими преподобними і ангелами. Матір Божа прихилилася на коліна і молилася разом з усім людом, після, зняла свій покров, накривши ним усіх тих, хто молиться. Покров був невидимим захистом, який змусив ворогів знятий облогу Константинополя. Єпіфаній зі своїм учителем розповіли всім про своє чудесне видіння, яке на завжди закарбувалося в історії Церкви.

Ікона Покров Пресвятої Богородиці – дуже шанований образ в православній вірі. Найдавніші ікони, які зображують свято Покрова, відносяться до XIII століття. У ті часи було дві іконографічні традиції зображення Божої Матері – «суздальський», а також «новгородський». У першому випадку Богоматір зображали перед храмом з омофором (покривало для голови) в руках, яке прикриває всіх тих, хто молиться. В іншому типі ікон омофор притримують ангели, а не сама Богородиця, яку зображують в середині храму. На початку XVI століття ці дві традиції іконографії стали об’єднуватися.

Кому підійде

Ікона Покров Пресвятої Богородиці, придбати яку можна в Майстерні «Ікона» icon-store.com.ua, захищає, відганяє всі біди і негоди від свого власника. Саме тому даний образ рекомендується мати кожному віруючому християнину.

Ікона Покров Пресвятої Богородиці допомагає всім і у всьому, якщо до лику звертатися з молитвою від чистого серця. Перед цією іконою прийнято просити захист для держави, особливо коли країна найбільше потребує захисту від зовнішніх ворогів.

Також молитва перед образом Пресвятої Богородиці допомагає впораєтися з внутрішніми ворогами. Богоматір простилає покров як щит, не тільки над нашими головами, але і душами.

У ікони Покрова Богородиці хворі молять про одужання, незаможні – про збільшення матеріальних благ, бездомні – про житло, самотні – про набуття вірної і вічної любові. Крім цього, образ допомагає тим, хто втратив себе і свою душу в спокусах земних.

Купити Ікону Покров Пресвятої Богородиці можна як собі, так і рідним або близьким на подарунок. Зверніть увагу, тільки в нашій Майстерні при замовленні цього образу, Ви отримаєте оригінальну фірмову упаковку у ПОДАРУНОК! Побачити фото та біільше про цей образ можна дізнатися тут.


Читайте так же :

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.