Главная » Чтиво

Вища освіта в Польщі: що потрібно знати абітурієнтам


Поделиться в соц. сетях

7 ноября 2016 Нет комментариев

ОбразованиеЩе кілька років тому для більшості громадян України навчання за кордоном було недосяжною мрією. Сьогодні ж, отримати диплом іноземного університету цілком можливо. Наприклад, в сусідній Польщі навчання європейського рівня можна отримати за ті ж самі гроші, що й в навчальних закладах своєї країни, а часом навіть і дешевше. Наявність лояльних умов при вступі і програм заохочення студентів, також є великою перевагою навчання за кордоном.

Також експерти польсько-української програми «навчання в Польщі Освітаполь» говорять, що університети Польщі, на відміну від інших європейських вузів, приймають і тих хто тільки закінчив школу, і тих хто вже має якийсь рівень освіти і має намір його підвищити. Так, для бакалаврів є можливість вступити до магістратури, для магістрів в аспірантуру і т. д. Навчання тут проводиться як на польській мові, так і англійською. Тому якщо ви вирішили вступати до польського вузу, слід заздалегідь потурбуватися про вивчення польської мови або про розширення знань шкільного англійського. Адже під час вступу обов’язково доведеться ці знання підтвердити.

Студенти польських університетів можуть брати участь в програмі Еразмус (обмін студентами). Це означає, що один семестр або цілу практику можна пройти в одному з 27 вузів інших європейських країн. Такий спосіб навчання сподобається будь-якому студенту, а отриманий досвід може стати відмінною підмогою у майбутньому.

Варто зазначити, що польські дипломи відповідають міжнародним нормам класифікації освіти. Це означає, що маючи польський диплом, ви можете влаштуватися на роботу в будь-якій європейській країні, без процедури підтвердження свого диплому.

Весь процес подачі документів і вступу, нескладний, і не займе багато часу. Перш за все, слід визначитися з майбутньою професією і відштовхуючись від цього підібрати потрібний ВНЗ. Документи в польські учбові заклади можна подавати два рази на рік — влітку і взимку, при цьому дати потрібно уточнювати в конкретному університеті. Про перелік необхідних документів також треба дізнаватися саме в тому університеті, який ви вибрали, так як вони можуть відрізнятися від інших навчальних закладів. Обов’язковою умовою скрізь є переклад всіх наданих документів на польську мову. Це може зробити будь-який нотаріально присяжний перекладач.

У тому випадку якщо немає можливості займатися всім процесом збору документів самостійно або ви не можете поїхати в Польщу для подачі документів, на такий випадок існує спеціальні фірми, які за грошову винагороду зроблять все самі.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.