Главная » Чтиво

Якісне утеплення домов та квартир з гарантією!


Поделиться в соц. сетях

23 января 2017 Нет комментариев

Якщо ви тільки зіткнулися з висотними роботами і не знаєте, до кого піти за порадою або де замовити необхідну послугу, то вам, безсумнівно, необхідно звернутися до співробітників даної компанії, що і було в нашому випадку. Вони не тільки надають якісний ремонт, але і надають гарантію на виконувані роботи. Компанія http://www.universalstroy-invest.com.ua/ орієнтована на якість і результат і надає тільки гарантійне обслуговування.

Переваги компанії

Якщо говорити про переваги і позитивні сторони, то це:

  • — Швидкість. Тут не тільки швидкість виконання робіт, але і своєчасний виїзд майстра для заміру і прорахунку.
  • — Відповідальність. Співробітники компанії з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи (своєчасний початок робіт і завершення). Всі умови прописуються в договорі. Вам не потрібно буде контролювати і постійно перевіряти майстрів, все буде виконано в строк!
  • — Гарантія якості. Всі роботи проводяться із застосуванням сучасних технологій і з використанням дорогих матеріалів — немає економії на якості матеріалів, тільки перевірені компанії і постачальники. Якщо протягом прописаного в договорі гарантійного терміну відбувається поломка, співробітники без зайвих слів усувають неполадки (але це швидше виняток з правил і відбувається дуже рідко).
  • — Ціна — якість. Важливим є і ціна виконання робіт. Якщо говорить про компанії в даній категорії, то Универсал Строй-Инвест є одним з оптимальних варіантів по співвідношенню з категорією «ціна — якість», при цьому можна отримати знижку, якщо обсяг робіт досить великий. Варто відзначити, що ціна зменшується зі збільшенням обсягу.
  • — Спеціальне спорядження. Компанія — профільна, тому весь необхідний інструмент перебувати завжди в наявності і під рукою. Якщо необхідні додаткові технології (крани або матеріали), то цей момент завжди обговорюється заздалегідь, ніяких несподіванок не буває.
  • — Офіс. На відміну від інших компаній Универсал Строй-Инвест має офіс, що підтверджує солідність і благонадійність компанії. Компанія -многопрофільная, і при цьому на кожен вид діяльності є дозвіл, який видається спеціалізованими органами влади.Перейшовши на їх сайт, ви зможете ознайомитися як з повним списком виконуваних висотних робіт (утеплення будинків і квартир, миття вікон, установка і демонтаж конструкцій і тд), з прайсом, так і переглянути виконані майстрами роботами, які представлені в розділі «Фотогалерея».

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.