Главная » Чтиво

Головні музичні події березня 2017


Поделиться в соц. сетях

14 марта 2017 Нет комментариев

У березні 2017 року різні культові виконавці, включаючи і виконавців української музики, вирішили потішити своїх шанувальників новими альбомами і синглами. У цій нотатці ми розповімо про головних музичні події березня.

Nine Inch Nails — Not the Actual Events

В епоху мінімізації фізичної присутності музики в нашому житті і витрат на її виробництво, модель «менше, та краще» стає універсальною. І тут вже хто кого переплюне: на «BLackstar» Боуї було сім треків, на мегаполісівських «Zerolines» — шість, а на новому релізі Резнора і його Nine Inch Nails — жалюгідних п’ять. Зате ця сміховинна по недавнім рок-стандартам кількість з ще більшою очевидністю знову перейшло в максимальну якість.

Приборкувати лаву розпеченого індастріал-року лідеру NIN цього разу допомагає його постійний саундтречний подільник Аттікусей Росс. То ж не дивно, що індастріал-поп «Dear World», виразно відсилає до першого альбому NIN «Pretty Hate Machine», просочений синтезаторною атмосферікой в ​​дусі саундтреку дуету до «Соціальної мережі». У свою чергу, епічна шестихвилинна «She’s Gone Away» викликає очевидні асоціації з озвученою Трентом і Аттікусом «Зниклої» того ж Фінчера, а також зі смертельними лічилками Ника Кейва, якого Резнор іронічно копіює в приспіві.

Загрозливе шепотіння Резнора класно контрастує з пекельними барабанами Дейва Гроля на четвертому, самому рокерском треку «The Idea of ​​You», тільки щоб розчистити майданчик для фінального апофеозу під назвою «Burning Bright (Field on Fire)» — ломового індастріал-метал-монстра з натяками на Ministry, після прослуховування якого тобі захочеться прийняти холодний душ. І тут же вмикати пластинку з самого початку.

Neil Young — Peace Trail

71-річний Ніл Янг легендарний не тільки градусом політичної свідомості і меланхолійним фальцетом, але і невтомністю: «Peace Trail» — 37-й альбом його сольної кар’єри (а ще ж були Crosby, Stills, Nash & Young, саундтреки, власні фільми і багато іншого). Формула трудової етики Янга, яку можна вважати і його життєвим кредо, гордо звучить на другому треку «Can’t Stop Workin’»: «Не можу перестати працювати; люблю це робити, коли навколо нічого не відбувається. Тіло втомлюється, але для душі корисно; не припиняю дихати, навіть коли втрачаю контроль». «Peace Trail» — один з найбільш минималистично аранжованих альбомів Янга, розіграний на трьох з басистом і барабанщиком. Це делікатне, прозоре — і навіть трохи примарне — звучання ідеально підходить пісням, в яких правда змісту важливіше деталей виконання (на кшталт іронічною «Terrorist Suicide Hang Gliders», проспівали від імені вічно переляканого новинами обивателя). А в самому кінці тебе чекає повідомлення-сюрприз від робота!

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.