Главная » Чтиво

Бірки для свиней — зручні особливості ідентифікації тварин


Поделиться в соц. сетях

8 июня 2017 Нет комментариев

Маркування тварин — важливий процес, що дозволяє проводити ідентифікацію особин за допомогою особливих міток. Для цього використовуються різнокольорові бирки для свиней від «Сервіс ЦЕНТРПОСТАЧ ». Запропоновані гіпоалергенні вироби повсюдно використовуються в практиці для організації обліку в скотарському господарстві, а також для спостереження за станом здоров’я кожної особини. Саме присвоєні номера дозволяють організувати своєчасну вакцинацію — процедуру, яка дозволить підвищити якість сільгосппродукції. Щоб маркування не була складною і трудомісткою, використовуються спеціальні бирки і біркователь.

Особливості та види бирок для свиней

Продукція повинна відповідати ряду вимог: мітка повинна бути довговічною, а номер на ній повинен легко читатися. Постановка елемента здійснюється за допомогою біркователь. Використовується на підприємствах і невеликих фермах з розведення великої рогатої худоби, свиней та овець, баронів і інших сільськогосподарських тварин.

Вибирати продукцію можна оп колірному ряду (синій, червоний, помаранчевий, зелений та ін.) Або за її видами:

  • Безномерних. Вимагають використання олівців або маркерів, туші, які роблять незмивні написи.
  • Номерні (розміри і форма різняться).

Відрізняються елементи також за формою і розмірами. Запропоновано круглий і квадратні, прямокутні, а також бирки неправильних геометричних форм.

Бірки для свиней: вигідно для всіх скотарських господарств

Запропоновані мітки для свиней — продукція максимально зручна і компактна. Вона не заважає тваринам, але виконує важливі завдання з ведення господарського обліку і спостереженню за здоров’ям поголів’я. Безперечною перевагою такої продукції є її низька вартість, проте до достоїнств також можна віднести:

  • Наочність і зручність — добре читається і придивлятися номер видно на великій відстані. Використовуючи бирки різних форм і відтінків, можна виділяти групи тварин, за якими ведеться спостереження.
  • Довговічність і стійкість до зношування — матеріал гнучкий і міцний, його практично неможливо зламати, втратити.
  • Максимальна екологічна чистота — використовується нетоксичний харчової пластик для виготовлення продукції. Вироби відповідають вимогам безпеки і не шкодять тварині, не викликає алергічних проявів.

Вся продукція оснащується надійним кріпленням, яке має замковий механізм. Після установки бирки в вухо тварини виключається повністю виключається втрата маркувального елементу.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.