Главная » Новости

В Лисичанске полицейские изъяли боеприпасы и взрывчатку


Поделиться в соц. сетях

9 августа 2017 9 комментариев

150 патронов калибра 5,45 мм, 1400 г тротила, четыре выстрела ВОГ-25, пять гранат «Ф-1» и пять гранат «РГД-5» — все это обнаружили полицейские на окраине Лисичанска.

Во время патрулирования бойцы роты патрульной службы полиции особого назначения «Тернополь» на окраине Лисичанска обнаружили пакет с боеприпасами. Сразу вызвали на место находки следственно-оперативную группу Лисичанского отдела полиции и специалистов взрывотехнической службы ГУНП в Луганской области.

В ходе осмотра места происшествия полицейские обнаружили и изъяли 150 патронов калибра 5,45 мм, 1400 грамм тротила, 4 выстрела ВОГ-25, пять гранат «Ф-1» и пять гранат «РГД-5».

Изъятое направлено в НИЭКЦ. Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 263 УК Украины «Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами».

Отдел коммуникации полиции
Луганской области

Новости наших партнеров :


9 комментариев »

 • Эхэхэх пишет:

  Грибники, мля

 • Охохох пишет:

  Йой, а Орест же це сховав, щоб відіслати додому, у рідний Тернопіль, на згадку про АТО й ще щоб рибу глушити и підірвати генделик, де 50 гривень винен вже три роки.

 • Смерекова дитина пишет:

  Орест міг би ще і яку-небудь московську церкву висадити у повітря, що б хоч щось корисне в житті зробити. Отже добре, що все знайшли і знешкодили.

 • Охохох пишет:

  Ото халепа! Смерекова дитина має зухвалість порівнювати мужнього вояка АТО з ІГІЛовськіми бармалєями! Цє тількі вони руйнували культові споруди! Ото так, на файному патриотичному сайті з»явилися заклики до терористичних дій! Адже це кримінальна справа.
  Закликаю СБУ звернути увагу на дії ника Смерекова дитина, які попадають під статтю 258 (2) Карного Кодексу України.

 • Смерекова дитина пишет:

  Не варто видавати бажане за дійсне. А СБУ і без цього є чим зайнятися. Московити лише з 2014 року окуповували Крим, зруйнували Донбас і вбили 10 тисяч українців.

 • файдулидулифай пишет:

  Не варто видавати бажане за дійсне. А НКВД і без цього є чим зайнятися. Бандероцы лише з 1943 року зруйнували Хатынь, перебили поляков на Волыни і вбили 10 тисяч українців.

 • Смерекова дитина пишет:

  Ти не знав, що у великій радянській енциклопедії за 1954 рік немає щонайменшої згадки про Хатинь? Ось так ось, трагедія вже «була», а населеного пункту ще не було. На радянських картах Хатинь з’явилася десь у 1970 році. Дивно для такої розрекламованої події. Але скринечка відкривалася просто, Хатинь це винахід московитів, що б приховати трагедію в Катині, де комуністами були розстріляні десятки тисяч поляків. Зі всім іншим теж саме.

 • файдулидулифай пишет:

  Ти не знав, що у великій бандеровской енциклопедії за 1991 рік немає щонайменшої згадки про Катинь? Ось так ось, трагедія вже «була», а населеного пункту ще не було. На бандеровских картах Катинь з’явилася десь у 1991 році. Дивно для такої розрекламованої події. Але скринечка відкривалася просто, Катинь це винахід бандеровцев, що б приховати трагедію в Хатині, де бандеровцами були розстріляні или сожжены 149 жителей Хатыни. Зі всім іншим теж саме.

 • Смерекова дитина пишет:

  14 жовтня 1992 року копії документів про знищення поляків властями СРСР були вручені главою Державної архівної служби Рудольфом Піхоя президентові Польщі Леху Валенсе і таким чином обнародувані.