Главная » Чтиво

Зламостійкі двері – що шукати при виборі


Поделиться в соц. сетях

8 ноября 2017 Нет комментариев

Зламостійкі двері – що шукати при виборіМеталеві вхідні двері — перша перешкода для непроханих гостей. Ось кілька корисних порад про те, що потрібно врахувати при виборі.

Будь-які вхідні двері, перш за все, повинні забезпечувати безпеку. Якщо ви хочете бути впевненими в тому, що ваші двері добре виконують цю функцію, то в першу чергу, потрібно звернути увагу на їх конструкцію.

Замки

Кількість і якість замків надзвичайно важливі при виборі зламостійкої двері. Надійний центральний замок повинен бути захищений спеціальною бронепластиною і повинен активувати систему захисних ригелів, які фіксують двері з декількох сторін. Чим більше ригелів, тим вище надійність дверей. При цьому експерти стверджують, що ригелів повинно бути як мінімум чотири. При закритті замка сталеві штифти висуваються в різні боки, тому навіть якщо зловмисники зможуть виламати замок, самі двері вони відкрити не зможуть.

Деякі замки обладнані спеціальними датчиками тиску, підключеними до сигналізації, яка спрацює під час спроби злому. Щоб посилити захист, ми можемо додатково встановити допоміжні замки. Так само важливо звернути увагу на систему блокування замка, від неї залежить тип і складність ключа. Чим складніше ключ або кодова комбінація, тим важче крадіям впоратися з замком.

Дверна коробка

Але навіть найкращі двері можуть виявитися некорисними, якщо їх неправильно встановити. Багато в чому надійність дверей залежить від міцності дверної коробки і від того як вона кріпиться. Як правило, це робиться за допомогою анкерних болтів, прихованих всередині самої коробки. Також потрібно зверне увагу на завіси — вони повинні забезпечувати плавний і безшумний рух двері і в ідеалі, доступу зовні до них бути неповинно.

Полотно

Дверне полотно вхідної двері може мати різну конструкцію. В цілому, полотно представляє собою сталеву раму, укріплену спеціальними ребрами жорсткості у вигляді решітки. Вся ця металоконструкція накривається сталевим листом завтовшки близько 2-х мм. Гратчаста структура і сталевий лист забезпечують високу міцність дверного полотна. Внутрішній простір заповнюється теплоізоляційним і звукоізоляційним матеріалом, як правило, у вигляді пінополіуретану, пінополістиролу або мінеральної вати. У продажу також можна знайти моделі без цих наповнювачів, але в цьому випадку двері не зможуть захистити вас від зовнішнього шуму і, перш за все, не зможе перешкоджати втрати тепла. У будинках, де зламостійкі двері виходять прямо на вулицю, така ізоляція необхідна.

У більш дорогих моделях дверей, замість ребер жорсткості встановлені обертові сталеві стрижні. У разі, коли зловмисники спробують розкрити двері за допомогою ріжучого інструменту, стрижні почнуть обертатися, тим самим перешкоджаю його роботі.

Як ми вже говорили вище, надійні двері повинні мати систему запірних ригелів. Коли завіси будуть зрізані, ці сталеві штифти допоможуть утримати дверне полотно на місці.

Новости наших партнеров :


Комментирование закрыто.