Главная » Чтиво

Підвіконня Moeller — доступна для кожного розкіш


Поделиться в соц. сетях

9 февраля 2018 Нет комментариев

Підвіконня Moeller - доступна для кожного розкішВстановлення нових або ремонт старих вікон стає стимулом для вибору і монтажу нового красивого підвіконня. Саме він обрамляє отвір, робить його закінченим і ідеально вписаним в простір. Вибір співвітчизників падає на підвіконня Moeller — продукцію, виконану іменитим виробником, який завоював ринок ще в кінці минулого століття після випуску своїх пластикових вікон. На цьому робота талановитих майстрів не закінчилася, а тому з часом на ринку з’явилася принципово нова продукція з сучасних матеріалів.

Унікальні особливості сучасних підвіконь Moeller

Запропоновані виробником якісні підвіконня Moeller швидко стали популярними і затребуваними. Секрет такого стрімкого завоювання ринку криється в доступній ціні на продукцію, а також її відмінній якості. Всім підвіконнях компанії притаманні такі якісні, експлуатаційні характеристики:

  • Стійкість до впливу навколишнього середовища — продукція не боїться ультрафіолету, вона несприйнятлива до біологічного впливу, підвищеним і знижених температур, опадів, вологи.
  • Довговічність і зносостійкість — підвіконня для надійності отримують ребра жорсткості, які дозволяють встановлювати на поверхню горщики з квітами, декор, книги, важливі дрібниці. Термін служби виробу обчислюється кількома десятиліттями.
  • Механічна міцність — виконана за особливою технологією поверхня не боїться не тільки вологи, але і грубого механічного впливу. Основний матеріал вироби захищений покриттям, яке стійке до деформації, появи відколів або сіточки тріщин.
  • Безпека — принцип компанії полягає в тому, щоб запропонувати покупцям товари без вмісту формальдегідів, важких металів, токсичних і отруйних речовин. Саме тому навіть при тривалому впливі підвищеної температури поверхня не виділяє ніяких небезпечних речовин.

Особливо наголошується покупцями цікавий дизайн підвіконь. Широка палітра кольорів і різноманіття текстур дозволяє вибрати продукцію, яка ідеально впишеться в інтер’єр кімнати.

Декоративне різноманіття

Колірна гамма підвіконь компанії kom-fort.kiev.ua дуже широка. Вона дозволяє підбирати продукцію:

  • Матового або глянцевого кольору.
  • З імітацією поверхні мармуру або дерева.
  • З імітацією поверхні травертину.

Розмірний ряд виробів також широкий. Він включає підвіконня шириною в межах 150-700 мм, довжиною — до 6 метрів. Деякі моделі можуть бути з двома Капінос.

Новости наших партнеров :


Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будьте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар. Не знаете почему удалили ваш комментарий тогда читайте правила

Вы можете использовать эти тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>