Главная » Новости

С 3 июля из Северодонецка и Бахмута начнут курсировать автобусы в Польшу


Поделиться в соц. сетях

27 июня 2018 82 комментария

С 3 июля из Северодонецка и Бахмута начнут курсировать автобусы в ПольшуС 3 июля из Северодонецка и Бахмута начнут курсировать автобусы в Польшу. В частности из Северодонецка автобус будет ехать до польского Щецина. При этом отправляться он будет в 3:35, а прибывать в место назначения в 21:15. Стоимость поездки в одну сторону — 1750 гривен.

Отмечается, что автобус будет следовать через Харьков, Полтаву, Лубны, Борисполь, Киев, Житомир, Новгород-Волынский, Росно, Луцк, Владимир-Волынский, Ковель, Брест, Вильнюс, Каунас, Мариамполь, Люблин, Варшаву, Краков, Катовице, Вроцлав, Познань и Гданьск.

Из Бахмута в Варшаву, автобус начнет курсировать с 15 июля. Из Бахмута он будет отправляться 8:30 утра, а прибывать на место назначения примерно в 12:50. Стоимость поездки в одну сторону составит 1100 гривен. Автобус будет следовать через Харьков, Полтаву, Киев и Люблин.

Новости наших партнеров :


82 комментария »

 • Смерекова дитина пишет:

  Клас!!!

 • Смерекова дитина пишет:

  В цілому поляки добре ставляться до українців. Країна дуже доглянута, все нове. Навіть Німеччина не виглядає так яскраво. Набагато приємніше працювати там ніж у московії.

 • Cotton пишет:

  Полностью согласен с деревякой, скатертью дорожка.

 • Геннадий пишет:

  За 30 часов не успеет. С Гданьска до Харькова ехал 32 часа. Из Щецина до Северодонецка будет пилить минимум 36 часов — 1,5 суток, Карл (какой же это класс???). 1,5 часа самолетом до Киева и с Киева до Лисичанска 15 часов лежа, а не сидя как в автобусе (каким бы он не был комфортабельным). По цене то же самое плюс-минус…

 • Cotton пишет:

  За 32 часа в автобусе можно сдохнуть. Если бы из Львова, то да, нормально, можно и на автобусе.
  Недавно беседовал с одним бывшим работником из Польши, так там каторга, условия проживания скотские, по 4 человека в комнате, работа с утра и до заката на плантациях, зарплата мизерная. Еще пан и надурить может с оплатой. Удобства на улице. Никаких условий. Поехал он работать в Россию, проживание в съемной квартире со всеми удобствами (горячая вода круглосуточно из крана) по одному в комнате, работа по специальности инженером, оплата 90 тыс. в месяц.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Такі кумедні ватники))))). Ви ще скажіть, що заробітчан у Польщі європейські геї насилують. В жодній російській дірі українець не заробить 1000 євро в місяць. Плюс це можливість чомусь навчитися, вивчити європейські мови і влитися в європейську культуру. Це вам не на балалайці в Сургуте грати і не лайно у вікно викидати де-небудь у Мурманську.

 • ЩоДеКоли пишет:

  .

 • ЩоДеКоли пишет:

  В західній Україні і раніше їздили працювати в країни Євросоюзу, гляньте які там села з двоповерховими будинками і доглянутими двориками. І гляньте на Донбас, який їздив працювати на Росію. Нічого окрім венеричних хвороб звідти не привезли.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Що стосується часу поїздки в Польщу, дістатися в який-небудь Комсомольськ-на-Амурі простіше? Люди на літаках по 16 годин літають, а це набагато менш комфортно ніж в автобусі, який робить санітарні зупинки кожні кілька годин і можна купити нормальну їжу.

 • Cotton пишет:

  Прикольный ты, шонидениколынебував, в самолете туалеты, встроенные мультимедиа в каждой спинке кресла, бесплатное питание, напитки, пледы, подушки, кондиционированный воздух. И зарплаты в Комсомольске по 1500$, и работа нормальная. И к украинцам относятся нормально, не как в Польше как к быдлу неполноценному.

 • Cotton пишет:

  И люди уже в Киеве квартиры попокупали, работая в Комсомольске.

 • Cotton пишет:

  И ты, европеец, воду горячую когда видел в Лисике? А в Сургуте, Мурманске, Тобольске, Комсомольске она круглосуточно и круглогодично. Не был ни где, а рассуждаешь как бывалый. Хе….И в Польше украинские гастарбайтеры моются не часто и еще и на улице.

 • ЩоДеКоли пишет:

  У Лисичанську, в нормальних людей, бойлери в будинках вже по 20 років, лише ідіоти сидять без гарячої води. Централізований обігрів це совковський дебілізм, коли половина енергії йде на обігрів вулиць. Про зарплату в 1500 тисяч доларів не бреши. Така зарплата навіть місцевим не снилася, реальна зарплата 15-20 тисяч рублів, а це дуже далеко від тієї суми яку ти назвав. А тепер їм ще веселіше жити буде, піднімають пенсійний вік, Пенсю лише в серіалах побачать.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Тепер про літаки, якщо ти думаєш що всі сидіння, у всіх літаках обладнані телевізорами те ти помиляєшся. Літаки не зупиняються кожні 4 години, коли водії повинні помінятися, коли у людей є можливість всім вийти, розім’ятися, нормально сходити в туалет, а не стояти в черзі, купити доступну і смачну їжу. У сучасних автобусах можна відкинути не лише спинку крісла, але і відсунути убік само сидіння. Нічого подібного в літаках не немає. Бізнес клас не розглядаю, ціна квитка може бути в 10 разів вища.

 • Cotton пишет:

  Я же и говорю, что ты шонидениколынебував. И не видел кресел в нормальных самолетах. Твое самое длинное путешествие Лисичанск-Рубежное. Я в советское время тоже думал, что икарус лучший автобус а ту 134 лучший самолет.

 • Cotton пишет:

  А насчет 20-30 тыс рублей в Комсомольске, столько получают таджики на уборке улиц, а специалисты на заводе получают около 100 тысяч.

 • Cotton пишет:

  Украинцы в Польше, это как таджики в Росии. Самая грязная неквалифицированная работа.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Реально кумедний ватник. Всі отримують по 1500 доларів і саме тому Ведмедів їм каже — грошей немає, але ви тримайтеся))))))). Ти мені краще розкажи як країна, яка окупувала Крим, зруйнувала Донбас і вбила 11 тисяч українців, може до українців добре ставитися?

 • ЩоДеКоли пишет:

  Набрав в Гуглі «средняя зарплата в России», видає 35 тисяч рублів. Ви уявляєте собі, якщо русня, яка розповідала нам про розіпнутих російськомовних немовлят, задутих монтажною піною російськомовних бабусь і згвалтованих американськими морпехамі київських школярок, не наважилася написати суму більш ніж 35 тисяч, то як жахлива реальність?

 • Cotton пишет:

  Опять кумедний! Ты деревяка меняешь имя, а уши все равно вылазят. Меняй фразеологические обороты, а то сразу видно, что под разными именами пишет одна и та же морда лица. Ха…
  Специалисты в России получают значительно больше средней зарплаты. Спроси у тех, кто там работает. Строители-монтажники из украины пользуются спросом. А 11 тысяч украинцев на донбассе убили ВСУ и незаконные военизированные формирования из радикальных укронационалистов, тербатов. Это же всем известно. Это они приехали на донбасс убивать русскоязычных. От донецких террористов не пострадал ни один житель западной и центральной украины. А как украина обстреливала лисичанск помнит каждый житель. Как люди неделю сидели в подвалах. Сколько разрушенных домов. Или ты слепой?
  В России полно автомобилей с украинскими номерами. Это к тому, как относятся к украинцам в России. И где ты видел машины с российскими номерами в украине?
  Ладно, деревяка, отрабатывай свою похлебку. Погавкай про перемоги украины. Про европейскую реальность в украине. Скоро украинцев не останется в украине, пробандеровское правительство создало все условия для невозможности жить в этом европейском государстве. Ты посмотри, сколько автобусов ежедневно едет в Москву и Питер из Лисичанска, Бахмута, Северодонецка, Мариуполя, Рубежного. Люди едут выживать. К «агрессору». Как то так. И сколько патриотичные укроСМИ не врут про Россию, люди едут в Россию и все видят, где и как к кому относятся.
  А про работу в Польше отзываются очень негативно.

 • ЩоДеКоли пишет:

  А хто ці «донецькі» терористи? Бородай, Гиркин, Моторола, Ерофєєв, Александров, Мамай….? Медаль «За возвращение Крима» теж ВСУ випустили? Спочатку московити Крим «звільнили» чи ВСУ прийшли на Донбас боротися з терористами? Життя у Лисичанську при хунті стало гіршим ніж при довпойопе Мозковом? Малазійський боїнг був збитий мокшами з української території з Буку привезеного з Курська в результаті громадянської війни? Санкції на Росію накладені за те, що Україна віджала у неї Кубань?

 • ЩоДеКоли пишет:

  Ось тобі статистика від Держдепу по кількості росіян що бажають покинути «вічновстаючу з колін», іншими словами тих хто подавав на Грін Кард: 2010 — 101324 мокшанина, 2011 — 140444, 2012 — 167600, 2013 — 218862, 2014 — 249670, 2015 — 265086, 2016 — 274746, 2017 — 332069, 2018 — 434353. 434353 мокшанина у 2018 році не захотіли отримувати 1500 доларів в місяць і нікуди не їхати)))). Є статистика по американцям бажаючим оселитися у Серові і вирощувати там фекальні сталагміти?

 • Палубий пишет:

  Топ-новость — за март месяц))) Слоупочный сайт. И придурок ЩоДеКалы — унылое дерьмо.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Ти краще скажи, а правда, що у вас на московії пенсійний вік підняли, що б ви до пенсії не доживали? А ще кажуть. ввели податок на користування дощовою водою, всього 7 рублів з людини в місяць, але якщо помножити на 12 і на кількість рюських рабів, то виходить непогана сума. Можна ще одну войнушку влаштувати і порятувати рюських наприклад в Казахстані.

 • ERHUJDYJ пишет:

  Без + и — Не интересно. Стал заходить редко. Сайт (театр) одного артиста.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Через зайву хромосому рюськи трохи ближче до природи, ніж інші народи. Тому дуже важливе домінування, тобто важливо хто зверху. Тут можна домінувати двома способами, або аргументами, або накручуванням фальшивої популярності. З аргументами проблема, погодьтеся, складно пояснити чому в російській вікипедії Ярослав Мудрий впродовж кількох років був просто князем київським, а потім раптом став, ні з того, ні з сього, князем новгородським і ростовським. Тому без плюсів і мінусів ну просто ні як.

 • Жора пишет:

  И что классного? Если бы поляки ехали к нам работать это класс, а так мы едим к ним оставив наших близких и родных. Позор нации!

 • ЩоДеКоли пишет:

  Русские всегда были свободолюбивым народом. В прошлом их часто угоняли в рабство, но даже и там они не работали.

  Тоді тобі в інший бік. Гратимеш на балалайці, кричатимеш «Чечня круто» і чекатимеш коли до тебе приїдуть поляки що б попрацювати.

 • ERHUJDYJ пишет:

  Север — Артёмовск 600грн.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Не Артемiвськ, а Бахмут.

 • ЩоДеКоли пишет:

  До речі, товарисча Артема звали Федір Андрійович Сергєєв, монгол-революціонер. Але найдивніше те, що він вчився у тому ж московському закладі, що і Альфред Ернст Розенберг, один з ідеологів нацизму. Стає цікаво, потрібно придивитися до цього закладу.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Ви, до речі, знали, що саме більшовики першими легалізували одностатеву любов на просторах російської імперії?

  Вскоре после знаменитых декретов Ленина «О мире» и «О земле», которыми ознаменовалась Великая Октябрьская Социалистическая революция 1917 года, вышли декреты Ленина «Об отмене брака» и «Об отмене наказания за г*******уализм» (последний – в составе декрета «О гражданском браке, о детях и о внесении в акты гражданского состояния»). Они были подписаны Лениным 19 декабря 1917 года.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Не зовсім точно, це була взагалі перша легалізація в сучасній історії в світі. На заході до цього прийшли значно пізніше.

 • Краевед пишет:

  Во, принял йодированной соли — и начал для себя мир открывать. Узнал, в честь кого Артёмовск назвали ( а это и сопливой школоте было известно, вааще-то))).
  Давай, кастрюля, нажимай на йод, скоро сделаешь для себя много открытий чудных)))

  Однако, вернёмся к нашим ( вернее, к вашим) баранам. Вида извинился перед россиянами. Довольно униженно. Ибо просчитал, что из-за славыукраини жертвовать карьерой глупо. Но опоздал. ФИФА выводы сделала… Играть ему скоро в ФК Конотоп. Зозуля уже докуковался…

 • ЩоДеКоли пишет:

  Галілео Галілей перед Святою інквізицією теж був вимушений відректися від своїх переконань . Але, потім він все одно виголосив цю фразу — а все-таки Слава Україні!

 • Краевед пишет:

  Галилея к своим хероям хоть не приплетай, он жил, когда Украины ваще не было.)) Но, скорее всего, в одном он с вами был схож — тоже пил воду нехлорированную. Прям из речки)).
  Что за беда — к дефициту йода на Украине добавился дефицит хлора… Вы там совсем уже к истокам прибились?

 • ЩоДеКоли пишет:

  Останнім часом посилено поширюються чутки про те, що і Гагарін замість «Поїхали» сказав «Слава Україні!», але це не правда. «Слава Україні!» сказав Сергій Павлович Корольов, а Гагарін лише відповів «Героям Слава!»

 • Краевед пишет:

  Вот это правильно. Недостаток микроэлементов + солнечное затмение вызывают навязчивый бред и галлюцинации.
  Теперь ещё и недостаток хлора + неочищенные фекалии в водопроводной воде. Деревяха, тебя реально жаль. Ты — участник программы «Остаться в живых». Не факт, что войдёшь в 8 млн. избранных — но ты борыся. Поборэшь…

 • ЩоДеКоли пишет:

  Ооооо, добре, що ти про здоров’я пригадав. Питання знавцям, скільки мікроелементів повинна з’їсти рюська жінка, що б пережити підвищення пенсинонного віку на 8 років?

 • Краевед пишет:

  А сколько ещё хероев должна закопать Украина, чтоб её, наконец, приняли в НАТО? Грузинам, вон, хоть сказали готовиться. Хоть они и не «збеэрыгають кордоны Эвропы» вид ахрэсии Крэмля… Пятый год, мля. На одном месте…

 • ЩоДеКоли пишет:

  З українськими солдатами все зрозуміло, вони гинуть на своїй землі, що б захистити Україну від рюської навали. За що московити удобрюють своїми тілами землі України і Сирії одному Богу відомо. Так який набір мікроелементів повинна приймати рюська жінка, що б пережити підвищення пенсійного віку на 8 років?

 • Краевед пишет:

  А какой принимает украинская женщина после повышения на Украине пенсионного возраста? Такой же, но, думаю, йода ей не нужно. А у нас в Крыму — так и подавно.
  И запомни, деревяха, ездил бы ты и в Крым и в Луганск спокойно поездом, если бы не визжал и прыгал в 14-м году в угоду кучке мразей, ныне жиреющих на костях издыхающей Украины.
  Но ты, червь трупный, выбрал себе роль их подпевалы. Ты — одна из гноеродных бактерий, которых, к счастью, на Украине всё меньше, которая, сама по себе ядовитая, но безмозглая, так же безмозгло пытается травить своими испражнениями всё вокруг себя. Тебя уже даже на этом издыхающем сайтике никто не поддерживает, кроме ипанутой тётки, и созданных тобою же подобных клонов. Что умного человека уже заставило бы задуматься ( но то ж умного…)
  Собственно, х.уй с тобой, грусти дальше… Воду кипяти. А то холеру подхватишь ненароком — а это так не по-эвропейски…)))

 • ЩоДеКоли пишет:

  На севастопольском форуме ватники ударились во все тяжкие в сравнение пенсионной реформы Украины и россии. Оказалось, что Украина о своих гражданах заботится гораздо лучше: «В Украине отпуск по уходу за ребенком оплачивается до 3-летнего возраста и зачисляется в стаж, в отличие от рф. А также и годы обучения в ВУЗе. Так что 30 лет стажа у официально работающих женщин спокойно набирается к 50 годам».

  Можна детальніше про підвищення пенсионого віку в Україні?

 • ЩоДеКоли пишет:

  Хочу ще нагадати, що Ахмат Абдулхамідович Кадиров закликав вбивати якомога більше рюських і тепер його ім’я носить один з футбольних клубів Росії.

 • 1 пишет:

  Север — Артёмовск 60 км. 600 грн. Не до х*я ли, на фоне 1100 грн.?

 • Смерекова дитина пишет:

  Ваті так хочеться що б було 600)))). Купе ка Києва 240, люкс 550, автобус до Бахмута просто не може коштувати дорожче, хіба що з циганами, п’яними ведмедями і балалайками.

 • 1 пишет:

  Север равно вата?
  Артёмовск неравно вата?
  Обоснуй.

 • гость пишет:

  Работайте дома! не едьте туда!

 • www пишет:

  Cotton, лети сам в свой Комсомольск, неудачник Лисичанского НПЗ, знаем мы вашу агитацию, рассейскую, едь туда откуда все валят. И людишек знаем, кто там побывал. С НПЗ 10 туда улетело, а один остался. И не надо ля ля о полякам и условиях не человеческих в Польше. Официальное трудоустройство и через 7 лет работы претендуешьют на пенсию в размере 2100 злотых. Так что живи в Комсомольске, в деревянном доме под трех метровым слоем снега и не трынди

 • www пишет:

  Северодонецк Бахмут, а не Артемовск. Цена билета с Лисичанска 60 грн. Вы чего там в кацапии вообще белины обьелись

 • www пишет:

  Краевед, да нахер твой Крым и Луганск нужен.

 • www пишет:

  Тролли русские, о какой горячей воде вы здесь говорите? Смотрите на проблемы своей рассеи, Кареллию взять, там ванна не знают, что такое, не говоря уже о горячей воде. Газа больше всех в мире добываете, а пол страны хворост в лесу собирает. Хорош совать нос в Украину. У нас свой путь и мы рады, что без вас.

 • вашингтон-пост пишет:

  Вот энто да, СЕМЬ лет отгарбатить на пшеков и пенсион в 2100. Это що Польские Эмираты,али Польська Джамахирия с такими пенсийными привелегиями?

 • www пишет:

  Поедь и узнаешь. А ты думал, что ваша кацапия это центр Вселенной

 • ЩоДеКоли пишет:

  2100 злотих це 570 доларів. Всього за 7 років стажу отримати таку пенсію це вельми не погано для будь-якої країни, якщо це дійсно так. А якщо пропрацювати у Польщі 21 рік, то напевно ця сума ще більша. Але рюському дебілові все одно Комсомольськ ближче..

 • вашингтон-пост пишет:

  многа букафф строчить лень,коротенько, янки лохотронили индейцев за стеклянные бусы обенивали на рыжьё,а зараз пшеки вяликих шумеров , подсовывая им договора по которым не действует положение трудового кодекса Польши, время праци не засчитываеться в стаж работы. Да усё легально працюешь, а пенсиона фуй. Кстати шумеры пуговку на губоньки пришейте ,всего 4,5% пшеков за свой трудовой стаж вытягивают максимальный пенсион в 2100злотых.

 • вашингтон-пост пишет:

  Да и про стаж для пшеков жиночки 20 рокив, мужички 25 рокив обязательно,выход на пенсион по старости, жинки 65 рокив,мужички 67 годочков. Какие на фуй 7 лет?

 • обіратель ємєль пишет:

  В більшості розвинених країн люди виходять на пенсію у 65 років, лише ось якість життя у них інша і живуть вони після виходу на пенсію ще по 20 років. А на Росії люди і до старих пенсійних критеріїв не доживали. Тепер же взагалі платити буде нікому. У цьому власне і задумка. Але ж кремлівський neдoофіл обіцяв, що при його президентстві цього ніколи не буде.

 • обіратель ємєль пишет:

  Окрім того, при умові легального працевлаштування, українцям зараxовується стаж роботи в Польщі, а також вони мають право на отримання пенсії в Польщі. До переваг легальної роботи в Польщі також відноситься: Соціальний захист, Страxyвання життя, Право на медичну допомогу. Роботодавець повинен запропонувати іноземцю таку саму зарплату, яку він пропонує полякам, що знаходяться на аналогічній посаді.

  У мордорі про таке можна лише мріяти.

 • обіратель ємєль пишет:

  У випадку укладення трудового договору, іноземний працівник також має право на грошову винагороду, не менше за мінімальну заробітну плату в Польщі (у 2018 році вона складає 2 100 PLN брутто).

 • обіратель ємєль пишет:

  А тепер порівняємо мокшанський МРОТ в 150 доларів з мінімальною заробітною платою у Польщі в 570 доларів. Питання зайві.

 • вашингтон-пост пишет:

  Umowa o pracę(усё включено оплачиваемый отпуск, больничный, пенсион) —единственный защищённый трудоговор кодексом Польши,но не для заробитчан. Umowa zlecenie .Umowa o dzieło легальные ,усё по польским законам,но без отпуску,больничного,и тем более трудового стажу для пенсиона,энто для заробытчан.

 • вашингтон-пост пишет:

  Дык хто мешае, али табе цепурою привязали? Вперед с песнями, кричалками за зарплатнёю в 570 долярив.Я знаю людей с Лисика так они мотаються до туземцев в Африку бабосы косить.

 • обіратель ємєль пишет:

  В Африці хоч би тепло, на відміну від московії. А зжерти і там, і там можуть. Не даремно предками москалів було плем’я Самоїдів. Ті теж хворими, немічними і людьми похилого віку не морочилися, тупо з’їдали. Заразом і на ритуальних послугах економили.

 • 1 пишет:

  1750-1100=650грн.
  Север — Артёмовск = 60 км.

  ВВВ прочитай статью.

 • ЩоДеКоли пишет:

  А ти сам читав? Один йде з Сєвєродонецька до Щеціна, це на кордоні з Німеччиною, а з Бахмута йде до Варшави, яка ближча до Білорусі і України.

 • www пишет:

  Первый, сходи в кассу спроси, разводишь демагогию. Прохфесор арихметик. И знаток географии.

 • www пишет:

  ЩоДеКоли, и хватает же у вас терпения общаться с такими людьми.

 • обіратель ємєль пишет:

  Ну вони не зовсім люди, в них і хромосома зайва. Представляють науковий інтерес.

 • вашингтон-пост пишет:

  с табло онлайн севавтововокзала Северодонецк-Зелена Гура
  ЗАМОСТЬ 1378км 1,895грн.46коп
  КЕЛЬЦЕ 1613 2,125.21
  КАТОВИЦ 1833 1,895.46
  ЗАБЖЕ 1908 2,240.08
  ГЛИВИЦЕ 1917 2,240.08
  СТШЕЛЬЦЕ-ОПОЛЬСЬКЕ1955 2,182.65
  ОПОЛЕ 1998 2,010.33
  ВРОЦЛАВ 2098 1,895.46
  ЛЮБЛИН 2259 1,498.76
  ЗЕЛЕНА ГУРА 2349 0,000. 00 СЕВЕРОДОНЕЦК в гривнях (без дополнительных сборов и платежей). Обычно стоимость билета выше на 10%-15% .

 • 1 пишет:

  Прочитал. Осознал. Ох-л. (коварный автор города указал, а страны нет. Вот она мелочь в которой кроется «дьявол»)
  3920 км. 50 ч. по гугулу (маршрут в заголовке 2-й абзац). украина- беларусь-литва-польша.
  Погранцы и таможня 3 раза по 2 + ???ч ожидания.

  Автор будь внимательней, давай полную информацию. Не вводи в заблуждение (рано утром выехали — поздно вечером приехали. Вот только к-во дней не указал).

  В общем Север- Артёмовск 600 грн. в пути 1ч. то так мелочи. Виноват не то читал и считал.

  Мягкой езды и адекватных соседей в поездке.

  В польшу (павлины) говоришь? Хех!

 • Смерекова дитина пишет:

  В принципі можна поїхати і через Улан-Батор, питання НАВІЩО? Ти багатохромосомний дебіл?

 • 1 пишет:

  Где здесь Улан-Батор? Маршрут прописан перевозщиком. (Я бы Таллин добавил, но чего нет того нет)

  Отмечается, что автобус будет следовать через Харьков, Полтаву, Лубны, Борисполь, Киев, Житомир, Новгород-Волынский, Росно, Луцк, Владимир-Волынский, Ковель, Брест, Вильнюс, Каунас, Мариамполь, Люблин, Варшаву, Краков, Катовице, Вроцлав, Познань и Гданьск.

  В польше уже не интересно (с 2013 г.). Нужно искать ходы за океан или китай.

 • ЩоДеКоли пишет:

  Ти краще розкажи, що тобі більше заважає додаткові 600 гривень від Сєвєродонецька до Бахмута або довгий маршрут?

 • вашингтон-пост пишет:

  афтор якусь бялобярду с маршрутом пропысав.онлайн-табло автовокзала Севера высвечивает рейс 700ЗГ по вторникам и пятницам (перевозчик не местный, инкогнито),маршрут Северодонецк- Лисичанск-Бахмут-Константиновка-Дружковка -Крамоторск-Славянск-Изюм-Чугуев-Харьков-Полтава-Лубны-Пирятин-Борисполь—Киев-Житомир-Новоград.Волынский-Ровно-Луцк-Владимир.Волынский-КПП Устилуг-КПП Зосин-Замость-Кельце-Катовиц-Забже-Гливице-Стшельце-Ополе-Вроцлав-Зелена Гура. пару раз смотрел на табло уси квытки продани

 • вашингтон-пост пишет:

  Pасстояние Северодонецк — Зелёна-Гура 1640km (1019мл)

 • 1 пишет:

  А время в пути и полная стоимость? Хочу сравнить с самолётом.

 • обіратель ємєль пишет:

  Літак Сєвєродонецьк — Зелена Гура напевно швидше, але швидше за все і дорожче. Хоча проблема зовсім не у вартості..

 • 1 пишет:

  Рейс — FR3199 Киев — Берлин
  1 пассажир, Эконом
  1 429 ₴

  14:55
  3 Сен, Пн
  Киев
  Борисполь, Украина

  16:10
  3 Сен, Пн
  Берлин
  Шёнефельд, Германия
  Общее время в пути: 2 ч 15 мин

 • вашингтон-пост пишет:

  Северодонецк- Зелена Гура перевозчик ТДВ Ковельское АТП, цену до Гуры табло не высветчивает нули,(095-035-91-33 моб ,тлф:06452-4-04-67) подсчитал времячко в пути согласно табло почти 44 часа , 24 до границы, и по Польше 20часов + прохождение таможен по факту

 • обіратель ємєль пишет:

  А дорога з Лисичанська до Києва і з Берліна до Зеленої Гури??

 • вашингтон-пост пишет:

  Северодонецк03:35- Лисичанск03:50 04:00 -Бахмут05:00 05:10 -Константиновка05:40 05:45-Дружковка06:05 06:10-Крамоторск06:30 06:40-Славянск06:55 07:05-Изюм08:05 08:10 -Чугуев09:30 09:45 -Харьков10:50 11:00-Полтава12:55 13:00-Лубны16:15 16:20-Пирятин16:55 17:00-Борисполь18:25 18:30 —Киев18:55 19:00-Житомир-21:00 21:10Новоград.Волынский22:15 22:20-Ровно23:45 23:55-Луц00:55 01:05 к-Владимир.Волынский-02:05 02:10-КПП Устилуг-03:00 04:00 КПП Зосин-04:00 04:00 Замость06:30 06:35 -Кельце-11:25 11:35Катовице-14:55 15:10Забже16:35 16:40-Гливице16:50 17:10-Стшельце-17:40 17:45 Ополе18:20 18:25-Вроцлав20:00 20:15Любин22:50 22:55 -Зелена Гура.00:13

Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будьте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар. Не знаете почему удалили ваш комментарий тогда читайте правила

Вы можете использовать эти тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>