Главная » про Здоровье

Як правильно вибрати суші щоб не нашкодити здоров’ю?


Поделиться в соц. сетях

18 декабря 2018 Нет комментариев

Як правильно вибрати суші щоб не нашкодити здоров'ю?Сьогодні суші стали надзвичайно популярні, при цьому багато закладів здійснюють навіть безкоштовну доставку суші по Львову, Києву, Харкову і будь-яким іншим містам України. Вони всюди. Але чи так вони корисні? Чи не ризикуємо ми заразитися паразитами і бактеріям? Чи варто взагалі їсти суші? Однозначно, варто! Головне правильно їх вибрати.

Рис, різні види риби і овочів, а також імбир, васабі і морські водорості – здається, що суші однаково корисні для здоров’я. На жаль, це не завжди так. Неправильне зберігання і використання продуктів поганої якості, призводять до серйозних проблем зі здоров’ям, але цього можна легко уникнути, якщо дотримуватися простих правил.

Тільки глибоке заморожування

Найбільш небезпечною, як це не парадоксально, є тільки що виловлена ​​дика риба. У нашому розумінні це риба максимально свіжа, але при цьому ми забуваємо, що існує ймовірність того, що організм такої риби містить паразити і шкідливі бактерії, які небезпечні для нашого здоров’я. На щастя, ці негативні фактори можна легко нівелювати шляхом термічної обробки, але коли мова йде про суші, то тут цей спосіб не працює, в цьому випадку зробити рибу безпечною допоможе заморозка відразу після вилову. Цей спосіб блокує розмноження  бактерій, при цьому чим довше буде заморожена риба, тим вона буде безпечніше. Також варто знати, що риба, вирощена в штучних водоймах, рідко коли заражена паразитами, що викликають анізакідоз. Тому якщо ви вирішили самостійно приготувати суші, купуйте для них тільки заморожену рибу – це гарантія безпеки. Крім того, якщо риба продається в розморожених вигляді, зверніть увагу, як довго вона знаходиться в цьому стані – чим довше риба буде в такому вигляді , тим більша ймовірність розвитку хвороботворних бактерій.

Що робити якщо суші замовляються у ресторані?

Не економте на здоров’ї – купуйте суші тільки в перевірених місцях, там, де ви на 100% впевнені, що вони будуть свіжими і приготованими з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Пам’ятайте, що риба повинна бути заморожена.

Якщо замовляєте суші з доставкою додому в незнайомому місці, попередньо прочитайте відгуки інших клієнтів.

Іноді не зовсім порядні суші-бари пропонують клієнтам несвіжі суші, які були приготовлені про запас, але вже втратили свою свіжість. Тому намагайтеся замовляти в тих місцях, де суші готують відразу під замовлення конкретного клієнта.

Не соромтеся дізнаватися термін придатності інгредієнтів. Зрештою від цього залежить ваше здоров’я.

Якщо дбаєте про фігуру, пам’ятайте, що суші далеко не дієтичний продукт і вони містять багато калорій. Уникайте жирного вершкового сиру, який часто міститься в ролах, а також майонез і авокадо. Залежно від того, з чого складаються суші (кількість рису, тип риби і добавок), один рол містить 300-500 ккал. Тому з’їдаючи 3-4 ролу в наш організм потрапляє, приблизно, 1500 ккал.

Що ще потрібно знати?

Якщо ви готуєте суші в домашніх умовах, купуйте рибу в магазинах, які регулярно постачають продукти.

З метою безпеки вибирайте спеціально вирощену прісноводну рибу. Що стосується океанічної риби, то краще вибирати ту, яка була виловлена ​​в Атлантиці – у неї менше паразитів.

До речі, велика кількість васабі вбиває паразитів, але пам’ятайте що ця японська гірчиця не рекомендується для людей з гіпертонією і схильністю до емболії і набряків, так як вона містить багато натрію.

Новости наших партнеров :


Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будьте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар. Не знаете почему удалили ваш комментарий тогда читайте правила

Вы можете использовать эти тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>