Домой Новости В Лисичанском горсовете — депутат-уголовник?

В Лисичанском горсовете — депутат-уголовник?

438
5

VziatochnikВ ЛОО КИУ имеется текст обращения журналиста Владимира Хапчука к лисичанскому городскому голове Сергею Дунаеву с удивительной информацией: якобы депутат горсовета Сергей Горобец еще 21 мая 2007 года был осужден по ст. 368 (получение взятки) к 5-ти годам лишения свободы. И до сих пор остается депутатом.

По нашей информации, обращение Владимира Хапчука будет рассмотрено на очередной сессии в порядке пункта первого части второй статьи 5 Закона «О статусе депутатов местных советов». В соответствии с которым полномочия депутата местного совета могут быть прекращены досрочно в случае обвинительного приговора суда, назначившего депутату наказание, не связанное с лишением свободы. Такой порядок рассмотрения выбран в связи с тем, что лисичанский суд якобы освободил Сергея Горобца от назначенного наказания с испытательным сроком в три года.

По оценке ЛОО КИУ, в данной ситуации противоправную бездеятельность допускают как лисичанский теризбирком, не выполнивший требования части первой статьи 78 Закона о местных выборах, так и горсовет, допускающий Сергея Горобца к участию в сессиях. В соответствии с пунктом шестым части первой статьи 5 Закона «О статусе депутатов местных советов», в случае вступления в силу обвинительного приговора, которым депутат осужден к лишению свободы, его полномочия прекращаются досрочно без решения соответствующего совета. Юридическим фактом, приводящим к прекращению полномочий, является приговор. По нашему мнению, освобождение от наказания с испытательным сроком не отменяет, а только смягчает условия исполнения приговора. Получив его, территориальная комиссия должна была признать избранным следующего кандидата из списка Партии регионов.

Источник ЛОО КИУ в лисичанском горсовете утверждает, что ни в совете, ни в теризбиркоме не получали копию приговора в отношении Сергея Горобца, депутата горсовета, начальника лисичанского УЭГХ.

Алексей Светиков, Луганское областное отделение КИУ

Міському голові м.Лисичанська

Дунаєву С.В.

Мешканцям громади Лисичанська, Лисичанським міським партійним організаціям, Політраді Партії регіонів,

Лідерам партій України, ЗМІ України

Хапчука Володимира Євгеновича,
____________________________,

т.м. -050-927-56-07, E: [email protected]

Відкрите звернення

Вітаю Вас з перемогою на повторних (позачергових) виборах Лисичанського міського голови. Бажаю вам на цій посаді захищати і виконувати Закони в інтересах всієї громади, а не окремих партій, груп і осіб.

Більше двох років, з 21 травня 2007р., з дня прийняття вироку Лисичанським міським судом у депутатському корпусі Лисичанської міської ради залишається з мандатом депутата злочинець-хабарник Горобець Сергій Єфимович.

Своїм вироком Лисичанський суд (і апеляційний суд) визнав: «Горобец Сергея Ефимовича признать виновным в совершении преступления предусмотренного ст.368 ч.2 УК Украины, и назначить ему наказание в виде лишения свободы сроком на 5 (пять) лет на основании ст.69 УК Украины… На основании ст.75 УК Украины освободить Горобец С.Е. от отбытия назначенного наказания с испытанием сроком на 3 (три) года».

Голова Луганської обласної організації Партії регіонів (членом якої ви теж є), депутат Верховної Ради Олександр Єфремов у звязку з можливою причетностю народних депутатів до скандальних подій у «Артеку» і Кіровоградській області на каналі «Інтер» заявив: «Мне стыдно находиться в одном парламенте с преступниками, мы будем добиваться привлечения их к ответственности».

Ціми словами ваш партійний керівник визнав, що у лавах депутатів не можуть бути злочинці, особливо ті які визнані судом. Це також і вимагає законодавство. Згідно закона України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», кандидатом у депутати не може бути засудженна людина. (А згідно ст.5 закона України «Про статус депутатів місцевих рад» «повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково за наявності перелічених підстав, засвідчених офіційними документами, без прийняття рішення відповідної ради у разі: набрання законної сили обвинувальним вироком суду, за яким його засуджено до позбавлення волі»). Лисичанська організація Партії регіонів, ви я к член цієї партії, Лисичанська міська рада, ви як колишній депутат цієї ради, а нині міський голова вже більше двох років вважаєте, що депутатом може бути злочинець? Що хабарник має право розподіляти бюджет громади у бюджетній коміссії?

Тим, що серед депутатів знаходиться хабарник-злочинець порушуються права всіх мешканців громади. «Всі рівні перед законом». Порушуються права, також члена вашої партії, того кандидата який є наступним у партійних списках Партії регіонів. Якщо ви не можете захистити права, свого законослухняного однопартійця, що тоді казати за всіх членів Лисичанської территоріальної громади?

Нагадую вам, що у своїй передвиборчій программі ви писали: «Я люблю своє місто та йду на вибори, щоб перемогти не заради влади, а заради його майбутнього, майбутнього його мешканців, заради змін на краще... Я переконаний, що повноважень міського голови вистачає для того, щоб вирішити цілу низку життєвоважливих для громади проблем... I я впевнений, що мені не соромно буде дивитися вам у вічі, адже мій головний життевий принцип: «Слова не повинні розходитися зі справами». Шановні виборці!!! Давайте всі разом, кому небайдужа доля рідного міста, об’єднаємо зусилля, щоб зробити життя кожної лисичанської родини благополучнішим та комфортнішим.»

Я теж впевненний, і знаю(!!!), що вам, як міському голові вистачає повноважень, щоб у міськраді найвищим був закон і моральний кодекс, що «Слова не повинні розходитися зі справами». Щоб від слов і дій міського голови громада відчувала, що у неї є міський голова здатний бути ГОЛОВОЮ, а не…

Сьогодні нам всім треба утримуватися від безпідставних звинувачень. Ви ще не пробули і тижня у статусі голови, а скільки вже викинуто бруду. «Давайте всі разом, кому небайдужа доля рідного міста, об’єднаємо зусилля, щоб зробити життя кожної лисичанської родини благополучнішим та комфортнішим.»

ДОКАЗУЙТЕ ДІЯМИ, ЩО ВИ- МІСЬКИЙ ГОЛОВА!

Прошу:

 1. На черговій сессії поставити питання про позбавлення депутатських повноважень і депутатського мандату Горобця С.Є.
 2. Завчасно повідомити і пригласити мене (і ЗМІ) на сессію, на якій буде розглядатися виищезазначенне питання.
 3. На моє звернення і по вжитим заходам надати відповідь згідно закона «Про звернення громадян».

З побажаннями співпраці

по розвитку місцевого самоврядування,і розбудові правової держави, яка в Конституції задекларувала, що ЛЮДИНА її честь і гідність є найвищою цінністю, і що всі рівні перед законом
Володимир Хапчук,незалежний журналіст 22.10.2009р.

5 КОММЕНТАРИИ

 1. jб этом факте было проиноформировано народное телевиденье- ТРК «Ирта». Видеоверсию журналисткого расследования описанных выше событий смотрите в авторской программе «Горячая Точка» Дениса Киркача в среду 28.10.2009г. в 20-35.

 2. Отличное «народное телевидение», подконтрольное (как и «Европа +») нардепу Владимиру Ландику=)

 3. Но интересно, что Ландик тоже регионал, как и Горобец с Дунаевым. Что за разборки пока не понятно. Хотя такой скандал, конечно, выгоден врагам ПР, например БЮТу.

 4. Иван Еременко двоюродный брат (!!!) Лисичанского городского головы Сергея Дунаева ищет защиты у журналистов. С.Горобец получивший 5 лет лишения свободы за взятку в 70.000 грн. ни чуть не пострадал- остается депутатом и газовым начальником.

  «По словам Еремнко, вышедший из зала суда Горобец тут же поспешил расчитаться с обидчиком. У его матери-пенсионерки , исправно плятящей за газ, внезапно нашли задолженность, состовляющую несколько тысяч гривен» — пишет газета «Неделя плюс» №40 от 28.10.2009г.

  Кроме, того оставаясь почти «безнаказанно» после приговора суда в должности газового начальника устроил судебные тяжбы в хозяйственном суде Ивану Еременко, с которого вымагал взятку в 70.000 грн.

  Ивану Еременко все это «надоело» и он обратился к журналистам. (все это Вы видели по телевиденью «Ирта»)

  Кто помагает гражданину Ивану Еременко от произвола чиновника?
  Кто больше помогает (поможет) Ивану Еременко? Двоюродный брат Дунаев (теперь городской голова) или журналисты?

 5. Причем тут ПР и БЮТ!!?? Не будьте дибилами! Забудьте про партии!!! Городом правят ВОРЫ и ВЗЯТОЧНИКИ и именно в этом вся суть!

Comments are closed.