Домой Новости В Лисичанске патрульные задержали мужчину, который напал на девушку с ножом

В Лисичанске патрульные задержали мужчину, который напал на девушку с ножом

339
46

Ночью 9 августа, в 23:50, патрулируя квартал Восточный полицейские заметили драку. Подъехав к месту происшествия инспекторы выяснили, что на 20-летнюю девушку напал мужчина с ножом и нанес ей многочисленные телесные повреждения.

Нападавшего задержали прохожие и передали его патрульным. Девушка с многочисленными ранениями и травмами была доставлена ​​бригадой скорой медицинской помощи в больницу им. Титова.

31-однолетний нападавший был задержан. Оказалось, что он уже имел проблемы с законом и был осужден за подобные преступления. На место была вызвана следственно-оперативная группа Лисичанского отдела полиции, которые в дальнейшем будут заниматься этим делом.

46 КОММЕНТАРИИ

 1. Полиция виновата в этой трагедии. Полицию вызывали днем и говорили что “этот” ходит с большим ножом и безумными глазами по дворам. Полиция сказала что он ни кого не трогает и они ничего делать не будут. Результат описан выше. Полиция это не милиция — это форма, новые ништяки на пояс и красивые машины!!!

 2. А що поліція могла зробити поки він не проявив агресію? Застрелити його за те, що в нього зуби гнилі? Потрібно було патруль з ЛНР викликати, тим простіше.

 3. А на віщо заховали харю цього вилупка?? Треба щоб усі знали цю потвору в обличчя щоб кожен при зустрічі зміг набити йому пику

 4. Ви хочете жити за законами або за поняттями? Обличчя заховали тому, що лише суд може винести вердикт про винність. Або тобі хочеться його матері голову зараз відрізати?

 5. Когда тебя коснется такое горе… тогда ты вспомнишь и о понятиях , и о морали. Не мели чушь, это не политика , а жизнь.

 6. Смерекова дитина, патрульна поліція на те й поліція, щоб по вулицях міста безпечно було ходити. Після визову вдень, треба було затримати цьго вилупка до з’ясування обставин, люди ж на нього скаржились.

 7. Затримати за що? Хай хтось викладе в мережу, як людина поводилася і була небезпечною для оточуючих, хай допоможе слідству. Як правильно почав “місцевий” – поліція винна. Це найголовніше, головне, що б поліція була винна. Якби вони його завалили, то було б – посібники київської хунти стратили “нашого” хлопчика без суду і слідства, а дівчина була б бандеровською повією, яка сам його провокувала.

 8. А что делала девушка в 23-50 одна в столь не однозначном месте плюс в коротких шортиках????? Это полиция виновата что она лазит ночами???

 9. Смерека,Местный написав, що люди жалілись, боялись його. Не просто ж так люди викликали поліцію вдень. Для мене це головне. За що затримувати? За неадекватну поведінку. Якщо все так, як Местный сказав, то поліція таки винна, поножовщини могло би не бути.

 10. Нурик, а в нас хіба є комендантська година? В цей час були і перехожі – “задержали прохожие и передали его патрульным”.

 11. По дворам с ножом-топором-бензопилой наперевес вменяемый человек не ходит. Никто не заставлял его задерживать, просто подойти и выяснить что у него на уме и не нуждается ли он в помощи нарколога или психиатра. То бишь профилактика преступления. Так делает настоящая полиция, по факту убийства реагируют только менты.

 12. Проблема в тому, чи було так як розповідає місцевий)))). Кому принципово, можете перевірити, всі дзвінки реєструються. Можливо ще, що після мутантів Мозкового люди з ножами на вулицях вже особливо нікого і не лякають. До речі, а де тоді була поліція? Чому це нікого не турбує?

 13. Проблема в тому, чи було так як розповідає місцевий)))). Кому принципово, можете перевірити, всі дзвінки реєструються. Можливо ще, що після мутантів “Торнадо” люди з ножами на вулицях вже особливо нікого і не лякають. До речі, а де тоді була поліція? Чому це нікого не турбує?

 14. Давай вже про розіпнутих хохлодомором немовлят і згвалтованих нквдэшниками стареньких бандер.)))))

 15. И тут Россию припердолили!Уж в своих внутренних делах сами разбираитесь

 16. Те що московити окуповували Крим, зруйнували Донбас і вбили 10 тисяч українців це внутрішні справи? Ні, сонце, це вже привід для гаагського трибуналу.

 17. Панове, хто в курсi, шо ото за чергове лайно в Привiлля до школи завезли? Позицiонують себе як дуже смердюче та вiдбiрне, хоча таке утилiзували ще в 14-15 роках, невже нове забродило? Коли утилiзувати будуть, у вереснi, чи треба чекати на черговий вiзит Матiоса у звьзку з “беспределом” покидькiв?

 18. А без Матіоса рагуляче кримінально-мародерний світ утилізовувати не можна?

 19. Лише сьогодні спромігся переглянути передачу про те як українці врятували тисячі грузин у 1993 році, в Абхазії. Одне незрозуміло, чому нам всі ці роки не розповідали, що там де рюська, імперська свиня, там біль, кров і смерть. Нам тупо навіть не розповідали про подвиг українських льотчиків. Адже всього, що сталося за останніх 3 роки могло б і не бути. Як ми взагалі могли вірити в нісенітницю про “братські” народи.

 20. Лише сьогодні спромігся переглянути передачу про те як росiяни врятували тисячі полякiв у 1943 році, на Волинi. Одне незрозуміло, чому нам всі ці роки не розповідали, що там де бендерiвська, нацистська свиня, там біль, кров і смерть. Нам тупо навіть не розповідали про подвиг росiйських льотчиків. Адже всього, що сталося за останніх 3 роки могло б і не бути. Як ми взагалі могли вірити в нісенітницю про «братські» народи.

 21. І ще, напевно коли-небудь потрібно перестати грати в політкоректність, жодних рюських ніколи не було, немає і не буде. Цю назву дикі азіатські племена вкрали в українців, білорусів, поляків, литовців… Ординська спадщина, що претендує на спадщину Русі, жодного відношення до неї, Русі, не має. Азіатом бути не погано, просто не потрібно називати себе тим, ким ті не є.

 22. так их жидок, продолжай стравливать, реально некоторые ведутся, даже платить не надо)

 23. Такий кумедний ватник. Потрібно було переписати мій текст, було б цікавiше. Думаєш краще окупувати Крим, зруйнувати Донбас і вбити 10 тисяч українців, як це зробили москалi, що б посіяти дружбу?

 24. Спасибо жидок, уже пришли мои методички, но если ты настаиваешь)
  Думаєш краще окупувати Крим, зруйнувати Донбас і вбити 10 тисяч українців, як це зробили бандерiвцi, що б посіяти дружбу?

 25. Девочки больше нет, а дрянь неадекватная жива.Грош цена полиции, которую вызывали днем и она не отреагировала. Если бы забрали – 20-летняя девочка была бы жива. Философствовать можно о чем угодно и сколько угодно, только жизнь ребенку не вернуть, которая была в начале своего пути. Матери ребенка – соболезнования.

 26. Дитина, ты вообще не соображаешь ничего в этой жизни видимо.У тебя в голове просто каша.
  Ты несешь такую чушь, ты живешь просто не в нашем мире. Если тебе безразлично на жизнь этой девушки просто не пиши сюда, пожалуйста.Официальная информация ей нужна.Просто не позорьте наш народ своими неуместными высказываниями.Правильно сказали , когда вас это не касается вам все равно и вы несете такую чушь.Повторюсь если вам безразлично не пишите ничего.

 27. Хто вам сказав, що мені плювати на долю дівчини? Навпаки, я дуже бажаю, що б вона була живою. Просто я вже переживав і за розіпнутих російськомовних немовлят, і за згвалтовану американськими морпехамі київську школярку, а їх тіла так і не знайшли.

 28. Кому цікаво в ютубе є відеорепортаж про цю подію “У Лисичанську місцеві жителі ледь не лінчували злочинця”, 15.08.17. Ні слова про мертву дівчину або навіть про її важкий стан.

 29. Врачи боролись,она неделю была в состоянии,разговаривала переворачивалась сама,двигала руками ногами.
  а последние 2 дня ужасно болела голова.
  в 1:25 врач поговорил с ней она сказала все хорошо только голова болит,а в 1:30 пришел и она уже труп,у нее сердце остановилось..

 30. Почекаємо трохи, а то почали сумні комменти писати одночасно у всіх місцях. Померла в 1:30, а тут її поховали вчора, ще до обіду. Та і лікарi в на Тітовцi до хворих кожні 5 хвилин не бiгають.

 31. Не обращайте внимания – пусть изгаляется. Здесь уже писали – с кармой не шутят. Смерековый очень удивится, когда в один прекрасный день ( лет за 20 до срока), ему отключат аппарат искусственной вентиляции лёгких по причине бесполезности этой самой вентиляции.

 32. Было бы удивительно если врачи Лисичанска кого нибудь спасли!!! Как такое могло вообще произойти, девушка пришла в себя и вот такой поворот! В суд на врачей и на “полицию”!

Comments are closed.