Домой Статьи Якщо нема можливості платити з кредит, та реструктуризація

Якщо нема можливості платити з кредит, та реструктуризація

199
0

Якщо нема можливості платити з кредит, та реструктуризаціяКредитування – найпопулярніший фінансовий інструмент, який користується у наших співвітчизників великим попитом. Банки пропонують вигідні, на перший погляд, кредитні програми, проте безліч таких пропозицій має підводні камені. Наприклад, приховані комісії, які можуть стати для позичальника справжнім сюрпризом.

Що ж робити, якщо з часом ви втратите можливість розплачуватися за кредитним договором? У житті трапляється всяке, так що завжди треба бути готовим до несподіванок. Покладатися на лояльність банку не варто, покірливо терпіти прострочення не буде ніхто. Якщо ви стали заручником подібної ситуації, не варто баритися, необхідно діяти.

В першу чергу, спокійно обміркуйте ситуацію. З’ясуйте, що можна зробити для відновлення платоспроможності, яку суму ви зможете віддавати щомісяця перший час.

По-друге, проаналізуйте пропозиції інших банків і власний кредитний договір. Цілком ймовірно, що найкращим виходом зі скрутного становища стане рефінансування кредиту. Цей фінансовий продукт на сьогоднішній день стрімко набирає популярність, дозволяючи позичальникові знизити суму щомісячних виплат.

По-третє, спробуйте все ж домовитися з банком-кредитором для отримання реструктуризацію кредиту. Можливо, хоча і малоймовірно, співробітники підуть вам на зустріч і знайдуть якесь рішення.

Вирішуємо фінансові проблеми з мінімальними втратами

Оптимальний варіант вирішення проблеми – кредитні канікули, запропоновані співробітником банку. За наданий термін ви зможете поліпшити свою фінансову ситуацію, після чого повернутися до щомісячних виплат, встановленим за договором. Інші можливі варіанти: зміна валюти кредиту (дозволяє зменшити суму щомісячних виплат) або зміна договору – зменшення процентних ставок і збільшення терміну виплати, зміна графіка виплат. Все це допоможе вирішити непорозуміння з кредитом.

Якщо ви оформили кредит під заставу квартири або іншого нерухомого майна, не тягніть з вирішенням проблем. Кредитор має повне право продати вашу власність, щоб відшкодувати свої збитки. Звичайно, решту суми ви отримаєте назад, але, на жаль, вона буде дуже маленькою. Банки не витрачають багато часу на пошуки покупців і збувають нерухомість за смішними розцінками. В крайньому випадку, спробуйте самостійно продати Вашу нерухомість. Звичайно, цей варіант самий неприємний, але іноді саме він стає вирішенням фінансових проблем.