Домой Авто Скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон і де краще...

Скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон і де краще купили її.

465
0

страховка авто для виїзду за кордон«Зелена карта» — обов’язкова страховка авто для виїзду за кордон, зареєстрованого в Україні. На сайті https://avtocivilka.net.ua/uk/ зібрана найсвіжіша інформація та найприємніші ціни на Зелену карту!

Поліс «Зелена карта» (Green Card) — це спеціальна страховка авто для виїзду за кордон, наявність якого є обов’язковою для усіх водіїв та власників транспортних засобів, хто подорожує за межами Українами на автомобілі. Наразі документ оформляється за єдиними нормативними стандартами 50 країн, які входять до міжнародної системи автострахування Green Card (Європа, країни СНД та деякі держави Близького Сходу). Поліс даного типу був запроваджений з метою удосконалення можливостей відшкодування потерпілій внаслідок ДТП стороні на території іноземної держави.

Механізм його дії — аналогічний принципу того, як працює система відшкодування збитків за полісом «Автоцивілка» (ОСЦПВ) в Україні. Головна відмінність полягає у тому, що компенсувати завдану потерпілій стороні шкоду буде Моторно-транспортне страхове бюро України, а не страхова фірма. Слід підкреслити і те, що розмір відшкодування по актуальній Green Card встановлюється нормативними правилами держави, на території якої сталась ДТП за участі української автівки.

Де краще купити «Зелену карту» на авто і що для цього необхідно

де краще купити «Зелену карту» на авто

Станом на 2019 рік українські автомобілісти мають змогу оформити міжнародну автостраховку двох типів:

  • поліс Green Card, що діятиме на території країн Європи та ряду держав СНД;
  • поліс для подорожей такими країнами, як Азербайджан, Білорусь, Молдова та Росія.

Тих, хто подорожує за кордон на автівці вперше, хвилює питання: де краще купити «Зелену карту» на авто? Для того, щоб бути переконаним у матеріальних гарантіях страхування відповідальності водія при настанні ДТП за кордоном, слід купувати страховку Green Card у компаніях, що входять до переліку офіційних партнерів МТСБУ.

Процедура оформлення страховки «Зелена карта» передбачає подачу базових документів, що підтверджують особу водія та правомірність експлуатації ТЗ. Мова йде про:

  • закордонний паспорт особи, що подорожуватиме на авто на території іноземної держави;
  • посвідчення водія;
  • техпаспорт на транспортний засіб.

Яка ціна «Зеленої карти» є актуальною в 2019 році

яка ціна «Зеленої карти»

Скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон? Для прояснення принципів того, яка ціна «Зеленої карти» буде встановлена при купівлі автовласником такого полісу, слід врахувати ключові параметри формування вартості. Ціна, що її сплатить автовласник за поліс, залежатиме від:

  • базового страхового тарифу (встановлюється на законодавчому рівні);
  • типу машини;
  • напрямку закордонної поїздки;
  • періоду подорожі за межами України.

Точну вартість міжнародної автостраховки можна розрахувати самостійно в онлайн-режимі на сайтах провідних вітчизняних страхових агенцій.