Домой Статьи Способи обміну валют в Україні

Способи обміну валют в Україні

2222
0
Валюта, доллары

Зміни на ринку валюти відбуваються досить часто. Одні люди намагаються на цьому заробити, інші шукають найбільш відповідний час для обмінних операцій, щоб зберегти свої заощадження. Тому не дивно що на цьому ринку працюють різні компанії з різною формою ведення бізнесу. Але найбільшою популярністю користуються обмінники, що пропонують іноді більш вигідні значення курсу, ніж банки.

Є кілька способів обміну валют:

  • через банк;
  • онлайн-сервіси;
  • обмінні пункти;
  • чорний ринок.

Обмін в банку

Фінансові установи цього рівня більш надійні, але угоди в них не завжди вигідні. Значення можуть коливатися, оскільки призначається не офіційний курс, а той, на який впливають торги, зовнішньоекономічна ситуація і інші фактори. Крім того, на курс можуть впливати ще і сезонні коливання про які ми вже раніше розповідали.

Також зазначимо, що для обміну можна скористатися банкоматами та інтернет-банкінгом. Зверніть увагу, що в цьому випадку вартість валюти буде змінюватися в залежності від вартості послуг, тому можливо прийдеться сплатити ще і комісію.

Онлайн-сервіси

Вони зручні, оскільки провести транзакцію можна легко прямо з дому. Є багато сайтів, що пропонують такі послуги. Але є один істотний мінус – під офіційні обмінники часто маскуються шахраї. Тому потрібно уважно підходити до пошуку інтернет-майданчиків.

Деякі сайти пропонують:

  • обмін цифрових грошей;
  • моментальні транзакції;
  • бонусні системи.

Обмін валют через сайти можна зробити з використанням електронного гаманця, банківської карти.

Обмінні пункти

Такі організації проходять всі етапи ліцензування своєї діяльності. Оскільки таких організацій багато, для залучення клієнтів вони намагаються запропонувати максимально вигідні умови.

Є обмінні пункти, де, наприклад, курс обміну валют вигідніший, ніж в інших організаціях цього типу. Крім того, їх функціонал дозволяє відслідковувати та бронювати курси валют. Наприклад, ви відстежуєте на сайті актуальні значення, коли бачите, що вони стали оптимальними, просто бронюєте курс на 1 годину. Залишається відвідати відділення для здійснення вигідного обміну.

Чорний ринок

Валюту можна міняти і на чорному ринку. Йдеться про фізичних осіб які займаються цім видом діяльності незаконно и не мають для цього дозволу. Але, дуже часто це єдиний спосіб купити валюту, коли в країні спостерігалося тотальна відсутність готівки в касах банків. Знайти «міняйл» можна на спеціально створених майданчиках. Цей спосіб не підходить для операцій з великими сумами, є і ризики потрапити на шахраїв.

Як правило курс валют на чорному ринку завжди більш вигідний, але не всі готові ризикувати, використовуючи його послуги.