Домой Статьи Як вигідно обміняти долари?

Як вигідно обміняти долари?

2034
0
Валюта, доллары

Для більшості жителів нашого регіону обмін валюти – це цілком звичне явище. Але в різних банках на одну і ту ж суму гривень можна отримати різну кількість валюти, чому?

Пункти обміну валюти, які промишляли сірими справами пішли в минуле. Сьогодні купівля-продаж валюти є банківською операцією і може здійснюватися тільки при наявності відповідної ліцензії банка, навіть якщо ви будите міняти валюту в обміннику у Львові . Що ж стосується чорного ринку , то сьогодні, як  і раніше, усі операція є незаконними і небезпечними, то му що нема ніяких гарантій вашої безпеки.

Однак банки придумали цілком законні «хитрі» виверти, через які витрати клієнтів на покупку доларів, євро або злотих виявляються вищими запланованих.

Як не дати себе обдурити?

Перед початком обміну грошей краще уточнити у касира курс і попросити підрахувати загальну суму, яку ви в кінцевому підсумку отримаєте. Можливо, вказаний на табло чи на сайті курс не відповідає тому, за яким буде проведена операція.

Ця невідповідність може виникати через суми, яку ви обмінюєте. Можна наштовхнутися і на банківську комісію за обмін валюти. Як правило, до процедури обміну клієнта про це не попереджають. Тому інформацію про додаткові комісії і збори також важливо уточнити заздалегідь.

Перш ніж піти в банк – порівняйте курси. Дуже часто купувати валюту йдуть або до найближчого відділення, або вибирають великі банки. Але не можна забувати, що навіть у фінансових організацій, розташованих в одній будівлі, пропозиції на операції обміну валюти можуть істотно відрізнятися, тому перш, ніж міняти – порівнюємо.

Валюта, доллары

До речі, найзручніше це зробити, не виходячи з дому чи офісу, через спеціальні інтернет-агрегатори, чи  сервіси обміну валют, такий як obmen.lviv.ua, де завжди актуальні курси валют у Львові. В першому випадку можна порівняти пропозиції різних банків і обмінників, та впорядкувати їх за найвигіднішим курсом.

Крім того, експерти радять не тільки підбирати установи по невластивому курсу долара або євро, але і обов’язково дзвонити на гарячу лінію, щоб уточнити всі умови обміну валюти.

Коли міняти?

Одна з найбільш незвичайних рад фінансистів – обмінювати гроші найвигідніше днем. Причина банальна – днем ​​йде активна торгівля на біржі, і банк може у режимі реального часу закуповувати валюту. За статистикою, найвдаліший курс буває з 11.00 до 16.00. Найгірше курс – ввечері й у вихідні, святкові дні.

Біржа закрита, а негативні події, які можуть вплинути на вартість валюти більш можливі – тому фінансові організації включають ці ризики в обмінні курси.

Обміняти онлайн

Не варто забувати про сучасні способи покупки валюти. Плюси онлайн обміну очевидні: по-перше, вас не обрахує помилково касир і не підстережуть грабіжники, щоб відібрати сумку готівки, ви витратите мінімальну кількість часу і вам не доведеться виходити з дому. Крім того, перш ніж підтвердити операцію на екрані з’явиться точна сума, яку ви отримаєте. До речі, під час обміну онлайн багато банків пропонують більш вигідний курс.

Для оплати закордоном і обміну валюти дуже зручно скористатися і мультивалютної картою, яку зараз пропонують ряд великих банків. Володарі таких карт можуть вигідно міняти гроші миттєво через мобільний додаток кредитної організації.