Домой про Здоровье Скільки коштує збільшення грудей?

Скільки коштує збільшення грудей?

5597
0
Скільки коштує збільшення грудей?

Великі, красиві і пружні груди – мрія багатьох жінок. На щастя, в нашому розпорядженні достатньо багато методів втілити цю мрію в реальність. Вони відрізняються довговічністю ефекту, методологією і типами імплантатів, за допомогою яких можна отримати потрібний результат. Ці та багато інших чинників сильно впливають на ціну подібних операцій, тому їх вартість завжди буде різною в кожному конкретному випадку. У цій статті ви знайдете інформацію, яка дозволить розібратися у всіх цих методиках пластичних операцій, для того  щоб зрозуміти скільки вони приблизно коштують.

Чому клініки не публікують точні ціни на свої послуги?

На сайті клініки yurchenko.in представлений прайс-лист з вартістю тих чи інших послуг, але на збільшення грудей ціна завжди вказана з позначкою «від», наприклад, «від $ 6000». При цьому будьте впевнені, що в інших клініках ситуація буде аналогічною. Справа в тому, що клинки роблять це навмисно, щоб не вводити своїх пацієнтів в оману.

«Ми просто хочемо уникнути ситуації, коли після консультації з лікарем з’ясується, що вартість операції буде відрізнятися від ціни, зазначеної на сайті», – говорить представник клініки пластичної хірургії.

Ціна операції по збільшенню грудей залежить від багатьох факторів. Тому, тільки зустріч з фахівцем, докладна медична співбесіда і ретельне обстеження дозволяють оцінити конкретний випадок.

Збільшення грудей – що призводить до різниці в цінах?

Багато хто думає, що, якщо, вибрати клініку і фахівця, то цього буде цілком достатньо щоб отримати точну вартість потрібної операції. На жаль, все набагато складніше.

Фактори, які впливають на вартість процедури:

 • вибір методу
 • вибір типу, форми і бренду імплантатів
 • методика проведення процедури
 • використовувані матеріали
 • складність виконуваної операції, її час і зусилля.

З огляду на ці причини всі зазначені ціни в прайс-листах є орієнтовними. Точну вартість ви дізнаєтеся, тільки після відвідин клініки і консультації з пластичним хірургом.

Збільшення грудей – ціни на імплантати

Найпопулярніший метод збільшення грудей – це установка імплантатів круглої або анатомічної форми під грудні м’язи або молочні залози.

Якщо ми говоримо про гарну клініку, то там повинні використовується імплантати тільки найвищої якості, створені відомими компаніями, такими як Motiva або Mentor . Продукція цих фірм вважається однією з найбезпечніших в цій індустрії. Збільшення грудей за допомогою таких імплантатів коштуватимуть мінімум $ 6000.

У цю вартість входить:

 • консультації до і після операції
 • аналізи та обстеження
 • операція
 • пара імплантатів
 • анестезія
 • перев’язувальні матеріали
 • бюстгальтер, еластичний пояс
 • огляди і перев’язки після операції.

Знаючи точний перелік послуг у пацієнтів ніколи не буде претензій з приводу прихованих послуг і витрат.

Ендоскопічне збільшення грудей за допомогою імплантатів

Якщо процедура виконується ендоскопічної технікою з розрізом через пахву, то вартість буде вище. Ця метода  рекомендується людям, які хочуть отримати максимально натуральний вигляд грудей, без видимих ​​ознак операції. Цей метод дозволяє збільшити груди з набагато меншим, майже невидимим рубцем. Фотографії з прикладами таких рубців ви знайдете на сайті yurchenko.in в розділі «Галерея».

Трансплантація жирової тканини

Інший метод отримання ідеальної грудей – пересадка жирової тканини. Він полягає в отриманні матеріалу з організму пацієнта за допомогою ультразвукової ліпосакції. Потім хірург проводить операцію на грудях, пересаджуючи попередньо зібрану і правильно підготовлену жирову тканину.

На вартість процедури, серед іншого, впливає структура тіла пацієнтки, оскільки збір жиру у худих людей набагато складніше, ніж у жінок, із зайвими відкладеннями жиру в області живота, боків або стегон.

На жаль, ефект від операції триває недовго – близько 2-3 років. Вартість збільшення грудей з використанням власної жирової тканини становить близько $ 3000. Як правило, у вартість процедури входить анестезія, перебування в клініці, післяопераційний бюстгальтер і наступні візити.

Деякі жінки задоволені розміром своїх грудей, але їх форма залишає бажати кращого. Згодом груди обвисають і втрачають свою пружність і в цих випадках на допомогу  приходить мастопексия . Це пластична операція на грудях, метою якої є їх підтяжка і надання потрібної форми.

Показанням до підтяжки грудей:

 • вагітність і годування груддю
 • раптова втрата ваги
 • процеси старіння.

Мастопексия зазвичай включає в себе видалення надлишкової млявою шкіри, зміщення і корекцію розміру соска. В результаті операції справжній розмір грудей може трохи зменшитися, тому досить часто під час підтяжки грудей встановлюють імплантати. У разі їх застосування  ціна може істотно збільшиться, але, к разі підтяжки грудей без імплантатів, завжди існує ризик, що при коливаннях ваги, повторної вагітності і вікових змін, їх форма знову втратить свою привабливість.