Домой Новости Шилин требует от Зеленского обосновать введение ВГА в Лисичанске

Шилин требует от Зеленского обосновать введение ВГА в Лисичанске

2400
0

Шановний Володимир Олександрович! Звертаюсь до Вас як до Президента країни, як до гаранта Конституції! Я, мер міста Лисичанська, Луганської області, Сергій Шилін. 27 липня Ви підписали Указ № 293/2020 «Про утворення військово-цивільної адміністрації у місті Лисичанськ», та не обґрунтували своє рішення. В місті працювали всі структури та підрозділи, виконували свої обов’язки. Виконавчий комітет у межах своєї компетенції приймав рішення про фінансування медицини, виділяв кошти на протидію поширенню коронарівурсної хвороби, на допомогу водоканалу з оплати електроенергії, на забезпечення заходів з пожежної безпеки у школах та дитячих садках. Працювали відділи охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, ЦНАП, УПСЗН. Від імені Лисичанської міської ради та її виконавчого комітету хочу наголосити: ми не розуміємо, чому за 2,5 місяці до виборів виникла необхідність ухвалення такого рішення? Під час виборів Президента України за Вас проголосували більше 80% виборців. Вам довіряли люди, місцева влада, сподіваючись на покращення життя наших громадян. Нам не зрозуміло Ваше рішення, бо ми не знаходимось у зоні бойових дій чи на кордоні розмежувань. Ми пережили війну 2014 року і зараз живемо у місті, визволеному від незаконних збройних формувань. 2015 року у Лисичанську проводились місцеві вибори, у 2019 – президентські та парламентські. Весь виборчий процес проходив згідно з чинним українським законодавством. Сьогодні вже 4 доба, як не працює міська рада, ЖКГ, ЦНАП, УПСЗН, відділи охорони здоров’я, освіти. Вважаємо це недоречним та недоцільним. Управління ЖКГ припинило всі роботи, ЦНАП не надає довідок, під УПСЗН черга незадоволених ВПО та мешканців Лисичанська, що не можуть поновити соціальну допомогу, відділ охорони здоров’я не має можливості проводити закупівлі медикаментів та медичного обладнання, відділ освіти припинив всі тендерні торги. І це все під час підготовки до навчального року та нового опалювального сезону. 1 серпня компанією ЛЕО буде знеструмлений Лисичанськводоканал, що є неможливим під час карантину, призведе до відсутності санітарно-епідеміологічних норм, прискорить розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, призаведе до зростання соціальної напруженості у суспільстві. Ми звертаємось до Вас, Володимир Олександрович! Просимо розібратися в даній справі та прийняти відповідні рішення. Адже даний Указ є порушенням Конституції України та конституційних прав наших громадян. Сподіваємось, Ви нас почуєте! Володимир Зеленський Офіс Президента України

Posted by Сергей Шилин on Thursday, July 30, 2020

Мэр Лисичанска Сергей Шилин написал обращение к президенту Украину Владимиру Зеленскому по поводу введения ВГА в Лисичанске. В частности, Шилин считает, что никаких оснований для этого не было и просит Зеленского обосновать свое решение.

«В городе работали все структуры и подразделения, выполняли свои обязанности. Исполнительный комитет в пределах своей компетенции принимал решение о финансировании медицины, выделял средства на противодействие распространению коронаривурснои болезни, помощь водоканала по оплате электроэнергии, на обеспечение мероприятий по пожарной безопасности в школах и детских садах. Работали отделы здравоохранения, образования, ЖКХ, ЦНАП, УТСЗН», – утверждает в своем обращении Шилин.

По словам Шилина уже 4 сутки, как не работает городской совет, ЖКХ, ЦНАП, УТСЗН, отделы здравоохранения, образования. Управление ЖКХ прекратило все работы, ЦНАП не предоставляет справок, в УТСЗН очередь недовольных ВПО и жителей Лисичанска, не могут восстановить социальную помощь, отдел здравоохранения не имеет возможности проводить закупки медикаментов и медицинского оборудования, отдел образования прекратил все тендерные торги. Шилин считаем это неуместным и нецелесообразным.

«1 августа компанией ЛЭО будет обесточен Лисичанскводоканал, что недопустимо во время карантина, и приведет к нарушению санитарно-эпидемиологических норм, ускорит распространение острой респираторной болезни COVID-19, приведет к росту социальной напряженности в обществе. Мы обращаемся к Вам, Владимир Александрович! Просим разобраться в этом деле и принять соответствующие решения. Ведь данный Указ является нарушением Конституции Украины и конституционных прав наших граждан», – записал в своем обращении Сергей Шилин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь