Домой Статьи 5 правил вибору якісного дитячого одягу

5 правил вибору якісного дитячого одягу

1194
0
Летняя одежда для детей

Сучасний дитячий одяг – це завжди різноманітність фасонів, тканин, вишуканість декору і широка палітра кольорів. Але, як і будь-яка інша дитяча продукція, одяг вимагає ретельності вибору, оскільки тільки це може гарантувати покупку якісної і, що ще важливо, безпечної речі.

Незалежно від того, де батьки вважають за краще купувати вбрання, необхідно завжди керуватися декількома простими правилами, про які й піде мова далі.

1. Якість матеріалів

Тканини та матеріали, з яких виготовляють ​​повсякденний дитячий одяг, повинні бути натуральними. Синтетика абсолютно не підходить для дітей. Найкраще якщо це буде бавовна, шерсть, льон, натуральний шовк, і інші сумішеві тканини з натуральних волокон.

2. Комфорт

Спідниці, комбінезони, джинси для дівчат та хлопчиків, сарафани, модні сукні – все це  обов’язково повинні бути зручними. Навіть якщо купити дорогий і стильний одяг високої якості, який при цьому буде вкрай незручним, то це напевно не принесе радості дитині і швидше за все, ця річ залишиться непотрібною.

Те ж саме стосується святкових заходів – дитина не повинна відчувати себе порцелянової лялькою в вишуканому дорогому вбранні, в якому вона не може нормально рухатися, чи обмежує себе в розвагах через острах забруднити або пошкодити наряд.

Діти повинні веселитися, танцювати і багато рухатися, не боячись порвати оборки або наступити на власний шлейф. Нічого не повинно їх обмежувати.

Джинсовий сарафан "Style" від інтернет-магазину super-kids.com.ua
Джинсовий сарафан “Style” від інтернет-магазину super-kids.com.ua

3. Дайте волю індивідуальності

Одяг повинен подобатися не тільки батькам, а й їх власникам. Досить дурним вчинком буде купити речі, які дитина носити не захоче. Право вибору, яке батьки надають своїм дітям, дозволить розвинути самостійність і, в подальшому, кращу адаптацію, пристосованість до життя. Крім того, діти набагато охочіше будуть носити той одяг, який вони вибрали самі, відвідавши разом з батьками дитячий магазин.

4. Вибирайте спеціалізовані магазини

Вирушаючи за дитячими покупками, не варто заглядати в відділи товарів для дорослих, краще відвідати спеціалізований магазин або відділ в торговому центрі. Дітям зовсім неважливо, чи куплена річ в бутіку або на розпродажі в звичайному супермаркеті. В кінцевому підсумку вони швидко ростуть, і вже через якихось 3-4 місяці одяг буде дуже малим і стане непотрібним.

5. Купуйте за віком

Пам’ятайте, яким би гарним не був би одяг для дорослих, на дитині такі моделі будуть виглядати безглуздо.