Домой Авто Як правильно купити автомобіль з Кореї?

Як правильно купити автомобіль з Кореї?

1362
0
Экстравагантный кроссовер - Toyota C-HR

За останні кілька років Південній Кореї вдалося стати одним з лідерів в області виробництва автомобілів. Машини з Азії користуються високим попитом серед багатьох автомобілістів світу, в тому числі і в Україні. Фактично кожен хоче купити легкове авто з Кореї, що й не дивно.

Але, покупка нового транспортного засобу по кишені далеко не кожному, тому оптимальним вибором буде покупка на аукціонах, де можна придбати автомобіль в хорошому технічному стані на 40% дешевше, ніж на вторинному ринку України. Розберемося, як та де правильно купити та підібрати автомобіль з Кореї.

Місця для покупки автомобіля з Кореї

На автомобільних аукціонах все автолюбителі можуть придбати корейським автомобіль за ціною на 30-40% нижче, ніж ціна на вторинному українському ринку. Незважаючи на невелику кількість аукціонів, вибір автомобілів максимально широкий. При цьому є транспортні засоби, яких немає на українському ринку, при цьрому з шикарною комплектацією.

Деякі з аукціонів є закритими для відвідування, участь в них платна — близько 250 $ за участь в лотах. Умовою участі є попередня процедура реєстрації та авторизації, в яких можуть брати участь тільки юридичні особи. Зазвичай покупцями виступають місцеві компанії, які мають дилерську ліцензію.

Але, є аукціони, в яких можуть брати участь і іноземці, які займаються автомобілями. Профіль таких організацій — вибір марки і моделі автомобіля під замовлення, а також перевезення транспортного засобу «під ключ».

Як відбувається покупка автомобіля в Південній Кореї?

Приватні особи не мають можливості взяти безпосередню участь в онлайн торгах, тому значно простіше звернутися до посередника — спеціалізованої компанії, яка займається доставкою автомобілів з Кореї. Такі компанії мають можливість купувати на аукціоні машини, які повністю відповідають побажанням замовника. Схема покупки виглядає наступним чином:

  • підбирається транспортний засобів з урахуванням вимог і бюджету клієнта;
  • узгоджується з місцевими менеджером перевірка справності ТЗ і справжності авто;
  • розраховується рамка максимальної ціни за лотом;
  • укладається угода, при якому клієнту потрібно внести депозитну суму;
  • компанія бере участь в аукціоні і викуповує машину;
  • проводиться відправка купленого автомобіля в порт України.

Коли машина або інший транспортний засіб прибуває в порт, проводиться розмитнення авто з Кореї та сертифікація, після чого авто можна буде поставити на облік. Процес в сумі може тривати 2-3 місяці, не більше.

Завдання автомобіліста — знайти відповідальну компанію, яка готова доставити автомобіль з Кореї за вигідною ціною, надаючи всі гарантії на транспортний засіб.