Домой Статьи ТОП-3 найкращих подарунки для випускників шкіл

ТОП-3 найкращих подарунки для випускників шкіл

3843
0
ТОП-3 найкращих подарунки для випускників шкіл

Випускні іспити – один із найважливіших іспитів у житті молодої людини. Це тест, який часто визначає майбутнє навчання та професійну кар’єру, про яку підлітки мріяли у школі. Тому за всі їх старання, переживання і пов’язаний з випускними іспитами стрес, вони заслуговують на винагороду. Але який подарунок вибрати випускникам школи, щоб він був незвичайним, цікавим і пам’ятним на довгі роки? Ось кілька оригінальних ідей від експертів компанії SuperAlbum.

Сувенірний подарунок наприкінці навчального року

Закінчення школи — це подія, повна емоцій. Саме тут, за шкільними партами та в коридорах, зав’язувалися дружні стосунки, властиві дорослому життю. Безперечно, ідеальним символом минулих років стане їх підбиття підсумків у вигляді випускного фотоальбому. Це судова ідея, тим більше, що існує маса цікавих дизайнів і тому завжди можна щось вибрати відповідно до своїх уподобань і легко оформити, створивши вражаючий колаж, повний спогадів.

Фотоальбом Зокрема, студія SuperAlbum пропонує професійно оформити випускні альбоми зразки яких можна побачити на їхньому сайті. При цьому компанія надає весь спектр послуг, пов’язаних із процесом створення фотоальбому – починаючи від фотосесії та закінчуючи послугами поліграфії.

У будь-якому випадку, фотоальбом – це свого роду сховище пам’яті, повне незабутніх спогадів та шкільних пригод. Сучасні технології друку, індивідуальний дизайн з вашими фотографіями та ексклюзивна обстановка – та все це у гарній подарунковій упаковці. Хіба є ще краще подарунок на випускний?

Символічний перехід у доросле життя

На згадку про дні, що визначили майбутнє школярів, краще подарувати щось практичне. Одним з найперевіреніших подарунків є ручка, яку можна використовувати як у навчанні, так і на професійному шляху. Відмінним подарунком стане хороша дорога ручка, на якій можна вигравірувати тематичну цитату або фразу, універсальний посил, яким супроводжуватиме молоду людину довгі роки.

Такий подарунок можна подарувати безпосередньо перед початком іспитів. Це буде чудовим символом підтримки з боку близьких. Крім того, цією ручкою буде написано безліч конспектів під час навчання у вузі.

ТОП-3 найкращих подарунки для випускників шкіл

Подарунок, який задає ритм життя

Пам’ять про підлітковий вік може стати подарунком, який задає ритм повсякденного життя і нагадує про те, що життя триває кожну секунду. Другим за популярністю подарунком є ​​годинник, який є фантастичною нагородою за завзятість та планомірне поглиблення знань для досягнення задуманого.

Будь то спортивний годинник, стильні класичні моделі або сучасний розумний годинник, всі вони стануть ідеальним подарунком на випускний. Важливо вигравірувати пам’ятні деталі на звороті корпусу, які завжди переноситимуть молоду  людину до їх спогадів, коли вони корпіли над купою книг, готуючись до випускних іспитів. Такий подарунок – унікальний сувенір на все життя, навіть коли доля – всупереч планам – склалася за своїм сценарієм.